אינפימר קיבלה הזמנה לחומר גלם בהיקף 2.5 מיליון שקל

 |  (1)
אבן דרך
חברת אינפימר מקיבוץ ברקאי דיווחה אמש על קבלת הזמנה לרכישת חומרי גלם בשווי של 2.4 מיליון שקל, על פני תקופה של 17 חודשים. הלקוח הינו יצרן פלסטיק ישראלי בעל פעילות בינלאומית וההזמנה נתקבלה לאחר שהמזמין קיים הליך בדיקה יסודי לאורך תקופה, במהלכו רכש אינפימר וייצר מוצרים משולבי אינפימר.
על פי ההזמנה, התחייב הלקוח להזמין אינפימר בשווי של 1.3 מיליון שקל על פני תקופת ההזמנה עם אופציה להגדיל את היקף ההזמנה באינפימר בשווי של כ-1.1 מיליון שקל נוספים.
חברת אינפימר הנשלטת, בין היתר, על ידי יובל וטל תמיר, עוסקת בייצור ופיתוח חומרי גלם חדשים (המוגנים בפטנט) לתעשיית הפלסטיק שמקורם בפסולת ביתית. החברה פיתחה טכנולוגיה ייחודית לייצור חומר הגלם אינפימר והקימה מפעל בקבוץ ברקאי המייצר אינפימר עבור תעשיית הפלסטיק. 
יובל תמיר, יו"ר דירקטוריון ומנכ"ל אינפימר: "זוהי אבן דרך משמעותית נוספת בהליך החדירה של אינפימר לשוק חומרי הגלם לתעשיית הפלסטיק. היקף הזמנה זו מהווה אישור לאיכות חומר הגלם והבעת אמון של הלקוחות במוצר. הזמנה בהיקף זה ולתקופה מממושכת הופכת את החלום לייצר מאשפה ביתית חומר גלם "אינפימר" למציאות. אינפימר פעילה בשוק חומרי הגלם המיועד לתעשייה הפלסטיק, שוק זה נאמד בהיקף של מאות מיליארדי דולרים בשנה. החברה פועלת להרחיב את פעילותה ברחבי העולם ולהקים מפעלים ייעודיים לייצור אינפימר".
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  טכנולוגיה טובה, הנהלה פחות (ל"ת)
  דוד 01/08/2017 21:03
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור