פורסם מכרז: 136 דירות מגורים להשכרה ארוכת טווח בתל אביב

|
פרוייקט המשתלה תל אביב, צילום: אסף פרץ
דירה להשכיר, החברה הממשלתית לדיור ולהשכרה בע"מ ורשות מקרקעי ישראל (רמ"י), פרסמו ביום חמישי האחרון מכרז לקבלת הצעות לרכישת קרקע להקמת מתחם מגורים, הכולל 136 יח"ד לשכירות ארוכת טווח, בנוסף לשטחי מסחר בהיקף של כ-1,500 מ"ר.  המכרז פורסם ליזמים והמועד להגשת הצעות הוא ה-20 למרץ. 
פרויקט "דירה להשכיר במשתלה" ממוקם ברחוב משה וילנסקי, בשכונת המשתלה בתל אביב. במסגרת הפרויקט, יקים היזם שיזכה 4 בנייני מגורים, בני 7 קומות מגורים מעל חזית מסחרית בשטח עיקרי של 1,500 מ"ר, על שטח כולל של כ-6 דונם.  
מדירה להשכיר נמסר כי המכרז ישווק במודל הסטנדרטי של דירה להשכיר לפיו יושכרו הדירות לתקופה מינימלית של 20 שנה, כאשר 1/4 מהדירות יושכרו לזכאי מחיר למשתכן במחיר הנמוך ב-20% משווי השוק.  כמו כן, בדומה לכלל הפרויקטים של דירה להשכיר, הדיירים בפרויקט השכרה ארוכת טווח מקבלים חוזה שכירות במחיר קבוע למשך 5 שנים עם אפשרות הארכה ל-5 שנים נוספות.
מנכ"ל דירה להשכיר, עוזי לוי "מדובר בתכנית משמעותית, בלב אזור הביקוש. אנחנו פועלים בזירות השונות של שוק הדיור: תכניות ותמ"ליות, מתחמי מגורים, מעונות לסטודנטים וקידום ושכלול שוק השכירות. המענה הוא רחב ומקיף. פרויקט המשתלה בתל אביב מצטרף לפרויקטים הקיימים של דירה להשכיר – מתחם הגדנ"ע בתל אביב, אלנבי בירושלים, הרקפות בראשון לציון, גליל ים בסמוך להרצליה , רמת השרון וחיפה. המבנה הכלכלי של הפרויקטים, הופך אותם לאטרקטיבים עבור השוכרים וכדאיים עבור היזמים". 
לוי ציין כי בשנת 2017 תפרסם החברה יחד עם רמ"י מכרזים באזורי ביקוש נוספים עם דגש על תכנון ובנייה איכותית ודגש על קיימות ובנייה ירוקה, בהיקפים משמעותיים, ותוך חסכון משמעותי במשך הבניה ובעלויותיה. כמו כן, הוסיף כי פרויקט השכירות ברמת השרון – מורשה, צפוי להתאכלס במהלך 2017".
פרויקט "דירה להשכיר במשתלה" מצטרף לשורה של פרויקטים שבונה "דירה להשכיר" בתל אביב "מתחם הגדנ"ע". בירושלים, הדסה הקטנה, בראשון לציון הרקפות, ברמת השרון מורשה, פרויקט שצפוי להתאכלס ב2017 ופרויקטים נוספים בחיפה, נאות פרס ובירושלים אלנבי.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות