לא רק גרמניה: אינסוליין חתמה שת"פ להפצת ה-InsuPad בהולנד ובלגיה

מזכר הבנות לשת"פ נחתם עם חברת CARE 24 שעוסקת במתן שרותי טלהרפואה והפצת מוצרים לרופאים המטפלים בסוכרת
|
(2)
אינסופד, צילום: יח"צ
לא רק בגרמניה: חברת ערך פיננסים +0.12% ערך פיננסים 3,416 +0.12% ערך פיננסים בסיס:3,412 פתיחה:3,411 גבוה:3,450 נמוך:3,410 תמורה:199,458 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: הודיעה כי חתמה על מזכר הבנות עם חברת CARE 24 שעוסקת במתן שרותי טלהרפואה והפצת מוצרים לרופאים המטפלים בסוכרת, לצורך שיתוף פעולה בין הצדדים למכירות מוצר ה- InsuPad של החברה בהולנד ובבלגיה.

עם חתימה על ההסכם הסופי יזמין המפיץ 10,000 ערכות התחלה של המוצר (starter kits) ו- 10,000 ערכות מתכלים (fenster kits) בעלות רכישה של כ- 5 מיליון שקל, כאשר כ- 2.5 מיליון שקל מהם ישולמו במועד החתימה על ההסכם הסופי, והיתרה תשולם בהתאם לתנאי התשלום שנקבעו במזכר
ההבנות, לאחר אספקת המוצרים.

על פי נתוני אירגון הבריאות העולמי, בהולנד יש כמיליון סוכרתיים ובבלגיה כחצי מיליון, אשר מתוכם על פי הערכות החברה כ- 150 אלף מטופלים המזריקים אינסולין בזמן ארוחות בהולנד וכ- 80 אלף בבלגיה.

לידיעת החברה, עלות הטיפול השנתית בסוכרתיים במדינות אלו גבוהה מעלות הטיפול בסוכרתיים בגרמניה, (שבה כבר מוכרת החברה תחת מטריית השיפוי הביטוחי), וכי למדינות אלו מערך מוסדר לשיפוי ביטוחי המממן את הטיפול בסוכרתיים.

תחילת שיתוף הפעולה בין הצדדים מותנה בהשלמת בדיקת נאותות שיבצעו הצדדים ובחתימה על הסכם סופי. הצדדים פועלים להתחיל את שיתוף הפעולה לפני סוף הרבעון הראשון של 2014, בכפוף להתקיימות התנאים האמורים לעיל.

ההתקשרות בין הצדדים לגבי כל אחת מהטריטוריות האמורות בנפרד, תהא לתקופה בת שלוש שנים ממועד חתימת ההסכם הסופי, הניתנת להארכה לשלוש שנים נוספות עם התקיימות תנאים מתלים בכל אחת מהטריטוריות. החברה רשאית לסיים את ההתקשרות הבלעדית במקרים מוסכמים, חלקם
בתמורה וחלקם ללא תמורה.

להערכת החברה, שיתוף הפעולה כאמור יאפשר גידול בבסיס המשתמשים
של ה - InsuPad והגעה למכירות כמעט ללא השקעת משאבים מצד החברה, ובכך יצירת חיובי ללא הגדלה של העלויות הקבועות.

על פי מזכר ההבנות, המפיץ יקבל זכות בלעדית לשיווק המוצר ומכירתו בהולנד ובבלגיה ויהיה אחראי באופן בלעדי על השגת שיפוי ביטוחי (עד לתום תקופה של עד 21 חודשים ממועד חתימת ההסכם הסופי), מימון וביצוע כל הניסויים שידרשו לצורך זה, תועמלנות רפואית, הכנת חומר שיווקי, פירסום, הפצה לוגיסטית ותמיכת לקוחות.

הצדדים יסכמו על כמויות רכישה מינימאליות לאחר השגת השיפוי הביטוחי האמור.
תגובות לכתבה(2):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  בביומד לקנות לא רק..
  ייאי 21/01/2014 12:29
  הגב לתגובה זו
  1 0
  מניות חברות חלומיות אלא בעיקר של חברות שסיימו את שלב החלימה והן בשלב במכירת המוצרים וזה ביטוי שהן על קרקע המציאות:מזור,בריינסוויי,איתמר,אינסולין וכיו"ב.חברות כמו:כן פייט,ביוליין ופלוריסטם הן עם רעיון חלומי,אך עדיין לא מכרו דבר,שורפות בסף ותזדקקנה לגיוסי הון מרובים=דילול.
  סגור
 • 1.
  Kol Hakavod.. Good Luck (ל"ת)
  Rami 21/01/2014 09:40
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות