תמיר פישמן: אלדד תמיר רכש את כל מניות שותפיו והפך לבעל השליטה

בית ההשקעות שהוקם ב-1997 עובר לשליטתו הבלעדית של אלדד תמיר שרכש את כל מניות החברה מדני פישמן, RBC ובעלי מניות נוספים
|
אלדד תמיר, צילום: יח"צ

בית ההשקעות תמיר פישמן הודיע היום כי הושלמה עסקה במסגרתה אלדד תמיר רכש את השליטה בחברה באמצעות רכישת מניותיהם של דני פישמן, RBC Dominion Securities Limited ( בבעלות מלאה של Royal Bank of Canada) וכן את מניותיהם של בעלי מניות נוספים בחברה.

עד ביצוע העסקה החזיק אלדד תמיר 30% ממניות החברה, דני פישמן 30% ו-RBC 30%, בעשרת האחוזים הנותרים החזיקו בעלי מניות שונים. קבוצת תמיר פישמן, על כלל תחומי פעילותה, מנהלת נכסים בהיקף כולל של כ-15 מיליארד שקל. תחומי פעילותה של החברה כוללים בתוכם: ניהול תיקי השקעות ללקוחות פרטיים, לחברות ולגופים מוסדיים, קרנות נאמנות, קרנות הון פרטיות, קרנות גידור, בנקאות

דאג גוזמן, העומד בראש מחלקת בנקאות להשקעות ב-RBC אמר, "אנו נמשיך לשתף פעולה עם תמיר פישמן ולשרת לקוחות ישראלים ולבצע עסקאות בשווקים"

אלדד תמיר, מנכ"ל תמיר פישמן, אמר לאחר ההחלטה על העסקה, "מדובר במהלך טבעי. במהלך ארבע השנים האחרונות הובלתי את ניהול החברה, מאז ששותפי מזה שנים רבות, דני פישמן, החליט לפנות לעסקים פרטיים בתחום הנדל"ן בארה"ב ולהקים את חברת הנדל"ן המצליחה GAIA"

תמיר הוסיף: "דני פישמן, שהקים יחד איתי את חברת תמיר פישמן, תמיד יהווה עבורי שותף, חבר וחלק ממשפחת קבוצת תמיר פישמן".
דני פישמן מסר היום, "אני מודה לחברי אלדד על החברות והעשייה המשותפת במהלך השנים האחרונות בתמיר פישמן ומאחל לו הצלחה רבה. הנני בטוח כי אלדד ימשיך להוביל את החברה, עובדיה ולקוחותיה בהצלחה רבה, מקצועיות ובמיומנות המאפיינת אותו".

קבוצת תמיר פישמן נוסדה בשנת 1997 והנה מהחברות המרכזיות בשוק ההון הישראלי בתחומים בהם היא פועלת. עם לקוחות החברה נמנים משקיעים בינלאומיים גדולים, חברות ציבוריות ופרטיות, ארגונים, גופים מוסדיים ומשקיעים פרטיים.

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות