: ביקושי יתר של פי 3 בהנפקה לציבור שערכה אבגול, גייסה 225 מ' ש'

תמורת ההנפקה מיועדת בעיקרה להמשך פיתוח של החברה, עמידה ביעדיה העסקיים וכן לצרכי מחזור חוב קיים. שלמה לירן מנכ"ל החברה: "נקפיד לשמור על מאזן יציב ועל רמת סיכונים מזערית לצורך הבטחת מחויבויותינו לבעלי המניות ולמי שתמך במימוננו"
 | 
אבגול
הנפקת אגרות החוב סדרה ב' של חברת אבגול +0.12% אבגול 321.2 +0.12% אבגול בסיס:320.8 פתיחה:318.1 גבוה:321.2 נמוך:318.1 תמורה:150 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: זכתה להיענות גבוהה מצד ציבור המשקיעים שהזרימו ביקושי יתר של 770 מיליון שקלים להנפקה שהיקפה הסתכם בכ- 225 מיליון שקל. את ההנפקה הובילו לאומי פרטנרס חתמים בע"מ, ברק קפיטל חתמים בע"מ, מיטב הנפקות ודיסקונט חיתום.

ההנפקה כללה 225,000 יחידות בשיעור מקסימאלית שנקבעה על 6.3% לשנה. אגרות החוב סדרה ב' תעמודנה לפירעון בארבעה תשלומים שווים בכל 31 בדצמבר החל משנת 2015 ועד שנת 2018 כולל.

תמורת ההנפקה הצפויה, כ- 150 מיליון שקלים, תשמש להמשך הערכות החברה להטמעת הקווים החדשים בסין וברוסיה וכן המשך מימוש האסטרטגיה העסקית של החברה למימוש יעדיה. היתרה, תשמש להחלפת חוב פיננסי קיים לצורך הארכת המח"מ הממוצע של הלוואותיה כמו גם חיזוק מאזנה היציב של החברה לקראת מהלכים אסטרטגיים בשוק אם יידרשו.

שלמה לירן מנכ"ל החברה מוסר כי "אנחנו מודים לציבור ולשוק ההון על האמון שנתנו בחברה ובהנהלתה, כפי שהדבר מתבטא בהיקפי הביקוש ובריביות שהוצעו. החברה נערכת להפעלת הקו השלישי בסין, לאור הביקושים בסין ואת הקו הרביעי בארה"ב אשר יחזק את מיצובה של החברה כמובילת שוק בצפון אמריקה".

"כמו כן אנו בוחנים הרחבת כושר הייצור במפעלנו ברוסיה, העובד במלוא התפוקה על מנת לספק את הביקושים הגדלים באיזור, בוחנים השקעות במימוש פיתוחים חדשניים של החברה, וכן בוחנים כניסה לטריטוריות נוספות בשווקים צומחים בעלי פוטנציאל צמיחה גדול. יחד עם כל אלה החברה תקפיד לשמור על יציב ועל רמת סיכונים מזערית לצורך הבטחת מחויבויותינו לבעלי המניות ולמי שתמך במימוננו".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה