האופציות על הדולר מאותתות על ירידה: "מהלך מתחת ל-3.92 יחשב איתות למעבר למגמת ירידה"

כך אומרים בחברת איזי-פורקס. האופציות משקפות עם סיום המסחר צפי לירידה של כ-0.55% בשער הדולר, לרמה של כ-3.95 שקלים
|
האופציות על הדולר מאותתות על ירידה: "מהלך מתחת ל-3.92 יחשב איתות למעבר למגמת ירידה"

היום לא מתקיים מסחר בשוק המטבעות, כמו בכל יום ראשון. ואולם, המסחר באוצפיות על השטר הירוק מתקיים והן משקפות עם סיום המסחר צפי לירידה של כ-0.55% בשער הדולר, לרמה של כ-3.95 שקלים.

לקראת יום העצמאות האמריקאי, שייחגג בסוף השבוע צפוי לנו שבוע מסחר קצר ועמוס בנתונים כלכליים. הנתונים הכלכליים המשמעותיים ביותר יתפרסמו ביום חמישי, ממש לפני סוף השבוע הארוך בארה"ב. הבנק המרכזי של גוש האירו יכריז על גובה הריבית שצפויה להישאר ללא שינוי. למרות זאת, מסיבת העיתונאים של הבנק המרכזי שבה ינאם נשיא הבנק, טרישה, תמשוך את מלוא תשומת הלב.

לפני פתיחת המסחר בוול סטריט ביום שלישי יתפרסמו נתוני מחירי בתים, לפי מדד Case/Shiller, שצפוי להצביע על ירידה של כ-18.8% ב-12 החודשים האחרונים. לאחר פתיחת המסחר יתפרסם מדד אמון הצרכנים לחודש יוני, שצפוי לעמוד ברמה של 55.2 נקודות לעומת 54.9 נקודות במאי.

ביום רביעי יתפרסמו 3 נתונים: סקר ה-ADP צפוי להצביע לפני פתיחת המסחר על ירידה של כ-390 אלף במספר המשרות במגזר הפרטי ביוני, לאחר צמצום של 532 אלף במאי. לאחר הפתיחה צפוי מדד מנהלי הרכש לסקטור היצרני להצביע על שיפור ל-44.5 נקודות ביוני לעומת 42.8 נקודות במאי. ההשקעות בבניה צפויות לרדת במאי ב-0.6% לאחר עליה של 0.8% באפריל.

ביום חמישי יתפרסמו נתוני שוק העבודה החשובים. מספר דורשים העבודה הראשוניים צפוי לרדת לכ-615 אלף בשבוע האחרון, לעומת 627 אלף בשבוע קודם. דוח התעסוקה לחודש יוני צפוי להצביע על צמצום של כ-350 אלף במספר המשרות בארה"ב (ללא סקטור החקלאות) לאחר ירידה של 345 אלף במאי.

שיעור האבטלה צפוי לעלות ל-9.6% ביוני לעומת 9.4% במאי, השכר לשעה צפוי לגדול ב-0.1% ומספר שעות העבודה צפוי להישאר על 33.1 בממוצע שבועי. ההזמנות ממפעלים לחודש מאי צפויות לגדול ב-0.8% במאי לאחר עליה של 0.7% באפריל.

מחברת איזיפורקס נמסר כי הדולר המשיך לדשדש בימים האחרונים על קו המגמה העולה (קו המחבר בין נקודות שפל הנמצאות במגמת עליה, כל אחת גבוהה מזו שקדמה לה) ובכך לשמר את מגמת העליה. בשבוע שחלף הוא אפילו חצה קלות את הממוצע הנע ל-21 יום כלפי מעלה. נראה כי אזור ה-3.95 מתגבש כאזור תמיכה שמחליף את התמיכה ב-3.92 אם כי התמיכה הקריטית היא עדיין ב-3.92. מהלך מתחת ל-3.92 יחשב איתות למעבר למגמת ירידה.

"ההתנגדות הקרובה והמשמעותית היא ב-4.03. מהלך מעל 4.03 ילמד על התפתחות גל עולה לטווח הבינוני במסגרת מגמת העליה ארוכת הטווח. גם של האינדיקטורים המחושבים על שער הדולר-שקל מלמד כי הדולר יכול לעלות. לפיכך, אנחנו משאירים את הגדרת המגמה של הדולר-שקל כמגמת עליה לטווח הקצר והבינוני. מהלך מעל 4.03 יחשב סימן שורי משמעותי. תמיכה קריטית ב-3.88 ותמיכה מעניינת לטווח הקצר שוכנת ב-3.915 שקל לדולר.

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות