: מידרוג מאשררת דירוג Aaa באופק יציב לחברת אסם

המחאה החברתית, התחרות בענף המזון והחשיפה למחירי חומרי גלם לא מונעים מאסם את אישורו מחדש של דירוג החוב המושלם שלה. "מעמד מוביל, פרופיל פיננסי חזק ויציב והנהלה איכותית", כותבים בחברת הדירוג
 | 
(1)
גזי קפלן
בזמן שחברת שטראוס -0.98% שטראוס 11,070 -0.98% שטראוס בסיס:11,180 פתיחה:11,090 גבוה:11,190 נמוך:10,910 תמורה:7,522,338 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: סופגת מהלומות ציבוריות בפרשיית הפער במחירי חטיפי השוקולד ומבצעת ירידת ערך מוניטין של כ- 43 מיליוני שקלים, חברת מזון אחרת הנמנית על מניות מדד המעו"ף, זוכה לאישרור של דירוג החוב המושלם שלה.

מידרוג מאשרת מחדש דירוג Aaa באופק יציב ליכולת הפירעון הכוללת של {אסם}. "לאסם מעמד מוביל בקרב חברות המזון בישראל עם היקף הכנסות של כ-4 מיליארד שקלים לשנה, מכך כ-16% מכירות בחו"ל והיתר מכירות בשוק המקומי", מנמקים במידרוג.

"לחברה פרופיל מגוון של מוצרים על פני מגוון רחב של קטגוריות בתחום המזון. לחברה סל מותגים חזקים מאוד, המחזיקים בנתח שוק ראשון או שני בגודלו בכל אחת מקטגוריות הפעילות. החברה מבוססת על ניהול איכותי, ממוקד ויציב, הנתמך בהשתייכות לקבוצת נסטלה העולמית", מנמקים עוד בחברה הדירוג.

השמרנות הפיננסית המתבטאת ברמת מינוף נמוכה של אסם ויכולתה ליצור צמיחה פנימית מצויינים לטובה זאת בזמן שחברת המזון פועלת בסביבה עסקית מאתגרת ותחרותית המאופיינת בחשיפה למחירי חומרי גלם וחשופה גם למחאה. באשר למדיניות הדיבידנד היציבה מעריכים במידרוג כי זו "תואמת את יכולותיה התזרימיות ואינה פוגמת בגמישותה הפיננסית".תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  יגיע גם אליהם מעלים מחירים בלי פרופורציה ו
  ראובן 26/02/2012 13:59
  הגב לתגובה זו
  0 0
  ומתעלמים מהציבור
  סגור