בסיטיגרופ סבורים שמכירות הקופקסון יוסיפו להיות מוקד הצמיחה העיקרי עבור טבע

למרות זאת מעניקים מחיר יעד של 52 דולר, על פי מודל ה-DCF , לעומת המחיר כרגע בנאסד"ק- 43.26 דולר. בתוך כך, טוענים שתחילת ההפצה של הטיסברי סייעה לטבע לעדכן את מחירי הקופסקון מעלה
|
בסיטיגרופ סבורים שמכירות הקופקסון יוסיפו להיות מוקד הצמיחה העיקרי עבור טבע

התוצאות של חברת Merck, הצביעו על חוסר יכולת מצד החברה לספק תרופה המתחרה בקופקסון של טבע חו"ל. הנתונים המאורגנים באשר למכירות הרביף יוצגו בועידה האירופאית לטיפול ומחקר בנוגע למחלת הטרשת הנפוצה.

לפיכך, טוענים בסיטיגרופ כי הנוכחות החזקה של טבע לא הופרה- למרות שהמידע הראה על התחזקות התפוצה של הרביף, מאמינים בסיטיגרופ כי עדיין לא נראה נזק למכירות הקופסקון- התרופה הוכחה כיעילה בחוסר תפקוד של האינטרפרון (חומר חלבוני המיוצר בגוף כתגובה לזיהום נגיפי).

הכניסה המחודשת של הטיסברי במחירי פרימיום סייעה לטבע להעביר את הקופקסון למחירים גבוהים יותר, אך עדיין נותרה כאופציה הפחות יקרה מבין המתחרות. כמו כן, טוענים בסיטי כי טבע תרוויח מהשיפור בתנאים הכלכליים בשנת 2008 עד לשנת 2010. בתוך כך, מצפים כי מכירות הקופסקון יתרמו לצמיחתה של טבע, גם בהנחה של גידול מועט במכירות.

באשר לשאלת המחיר

מחיר היעד שהציבו ל-12 החודשים הקרובים הוא 52 דולר למניה, על פי מודל ה-DCF להיוון תזרים המזומנים הצפוי, ומשקף של 17 לרווחים הצפויים בשנת 2009- 3.05 דולר למניה המשקף שווי של 51.8 דולר למניה. מודל ה-DCF בסיטי מבוסס על חזוי עד לשנת 2014, עם 0% אחוזי צמיחה. מחיר ההון בו נקבו הוא 8.2% עם של 3.3%, שיעור סיכון השוק הוא 4.9%. הבטא של המניה ( ביטוי לרמת הסיכון שהיא מהווה ביחד לתיק השוק) הוא 1, מאחר ובסיטי מאמינים כי בטא נמוכה לא מהווה שיעור תנודתיות אמיתי ברווחי החברה.

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות