קרן ריאליטי מקדמת פרויקט מגורים של 30 יח"ד במתחם השעון ביפו

קרן ההשקעות בנדל"ן זכתה הבוקר במכרז לרכישת קרקע תמורת כ-9 מיליון שקל. מתכוונת לקדם תב"ע להגדלת מספר יחידות הדיור במתחם
 |  (2)
נמל יפו
קרן ריאליטי, קרן ההשקעות בנדל"ן, זכתה הבוקר במכרז משותף של חברת עמידר ומנהל מקרקעי ישראל לרכישת קרקע בפינת הרחובות מרזוק ועזר ושמעון בן שטח, בסמוך לכיכר השעון ביפו, תמורת 9 מיליון שקל. בכוונת הקרן לפעול לשינוי התב"ע הקיימת ולתכנן פרויקט שיכלול כ- 30 יחידות דיור ושטחי מסחר.

הקרקע, בשטח של כ- 1.3 דונם, כוללת כיום מספר מבנים חד-קומתיים ישנים המוחזקים על-ידי דיירים מוגנים. על פי התב"ע הקיימת, זכויות הבנייה בנכס הנן בהיקף של כ- 2,100 מ"ר למגורים ומסחר המאפשרות בנייה של 16 יחידות דיור גדולות או לחלופין, בנייה של 13 יחידות דיור ומסחר בקומת הקרקע.

בכוונת הקרן להשביח את הנכס ולקדם תב"ע נקודתית להגדלה משמעותית של כמות יחידות הדיור לכ- 30 יחידות דיור קטנות בנות 3 חדרים בממוצע, בפרויקט שיכלול מרתפי חניה. כמו כן, מתכוונת הקרן לפעול לפינוי הדיירים המוגנים ולהסדרת הזכויות מול חברת החשמל. שווי הפרויקט העתידי מוערך בכ- 50 מיליון שקל.

אוהד רוזן, שותף מנהל בקרן ריאליטי: "המגרש ממוקם באזור מרכזי ומבוקש, בסמיכות לחוף הים, ליפו העתיקה, שוק הפשפשים וככר השעון, בסביבה העוברת שדרוג, שימור ופיתוח משמעותי. עירית תל אביב- יפו פועלת בשנים האחרונות להגדלת הצפיפות באזור זה, ולכן אנו מתכוונים לקדם תב"ע נקודתית בסמכות ועדה מקומית, וצופים כי יהיה ביקוש גבוה לדירות קטנות באזור. בשונה ממרבית הנכסים בסביבתו, הנכס אינו נחשב מבנה לשימור, דבר המאפשר גמישות תכנונית מיטבית לרבות בניית מרתפי חניה, שיהוו מקור רווח נוסף, באמצעות שיווק מקומות חניה , נוכח המחסור הגדול במקומות חניה באזור."

נזכיר כי לפני מספר חודשים רכשה הקרן את מתחם "בית המכס" בנמל יפו, בשטח של 3.2 דונם, ביחד עם חברת אקרו נדל"ן בתמורה ל- 53 מיליון שקל ובו היא פועלת לקבלת היתרי בניה שיאפשרו בנייתו של פרויקט מגורים גדול. בנוסף, רכשה בעבר נכס ברח' סלמה (מתחם נגה) בשטח של כ- 3.5 דונם לבניית שטחי מגורים ומסחר בשטח של כ- 10,000 מ"ר.


תגובות לכתבה(2):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  יופי ובכמה מיליונים הם ימכרו ? יעבדו על המסכנים ו.
  אנונימי 10/07/2012 16:28
  הגב לתגובה זו
  0 0
  למה צריך מגדלים ביפו? גם ככה הכניסה והיציאה מיפו זה סיוט נמאסתם כבר עם הנדלן המסריח שלכם. תקנו בגרושים ותמכרו במליונים. המדינה נותנת לכם לעשוק אנשים
  סגור
 • 1.
  יופי ובכמה מיליונים הם ימכרו ? יעבדו על המסכנים ו.
  אנונימי 10/07/2012 16:28
  הגב לתגובה זו
  0 0
  למה צריך מגדלים ביפו? גם ככה הכניסה והיציאה מיפו זה סיוט נמאסתם כבר עם הנדלן המסריח שלכם. תקנו בגרושים ותמכרו במליונים. המדינה נותנת לכם לעשוק אנשים
  סגור