לקראת ההכרעה: ענבל אור מבקשת לזמן את שלי נרקיס להעיד

 | 
ענבל אור, צילום: שרית ינקו
ענבל אור הגישה היום (ב') לבית המשפט המחוזי בתל אביב בקשה באמצעות עו"ד אוריאל זעירא, לזמן שורה של עדים במסגרת הניסיון שלה למנוע את הפירוק הקבוע לקבוצת החברות אור סיטי נדל"ן וכן בבקשה להכריז על אור כפושטת רגל.
ענבל אור קוראת ומבקשת לזמן את עופר לוזון שהגיש את הבקשה לצו כינוס נכסיה ולהכרזה של ענבל אור כפושטת רגל מכיוון שנמכרה דירה בפרויקט מציצים לו ולשלי נרקיס "מלך השוק האפור". במסגרת כך, היא מבקשת לזמן גם את שלי נרקיס עצמו, עו"ד מימון אביטן שהגיש תצהיר מטעמו כנאמן לעסקת המכר בפרויקט 'מציצים'. 
נציין כי בשבוע שעבר נדחה הדיון המכריע של אור שנועד לקבוע האם יהיה פירוק קבוע לקבוצת החברות בבעלותה של ענבל אור וכן כפושטת רגל, כאשר אור הצליחה לדחות את הדיון בטענה כי אינה ערוכה לדיון והוא נדחה לתאריך ה-25 ליולי. 
מזה כחודשיים נדחה כל פעם הדיון בבקשות הפירוק לקבוצת החברות של ענבל אור וכן בבקשה מינוי כונס נכסים במסגרת הליך פשיטת רגל. קבוצת החברות נמצאת בשלב זה בהליך פירוק זמני, לאחר שמונה ע"ד איתן ארז לתפקיד המפרק הזמני מטעם ביהמ"ש.
נזכיר כי המחלוקת המרכזית כרגע בדיון הפירוק ופשיטת הרגל הינו האם החברות סולבנטיות וכן שאלת החובות והיכולת לפרוען מצידה של ענבל אור. על פי ענבל אור היא בעלת עודף של כ-36 מיליון שקל לאחר כיסוי חובותיה וחובות החברות בבעלותה. המפרק הזמני עו״ד איתן ארז טוען כי אין כך הדבר והחוב לאחר הכנסת כספי רכושה של אור יעמוד על כ-100 מיליון שקל ולכן יש לקבוע פירוק קבוע לחברות בכדי להחזיר לנושים כספיהם.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה