"תוצאות הניסויים במוצרים המובילים יפורסמו במהלך 2013"

חברת ביוליין המנוהלת על ידי ד"ר סויצקי מחזיקה ב-16 מוצרים רפואיים ולאחרונה נכנסה לתחום הצהבת. בסוף 2011 הכילה קופת המזומנים כ-26 מיליון דולר
|
ד"ר כנרת סויצקי
"שנת 2011 הייתה שנה משמעותית עבור ביוליין ואנו גאים בהשגינו בהרחבת ובפיתוח צנרת המוצרים שלנו", כך אמרה ד"ר כנרת סויצקי מנכ"לית חברת ביוליין בעקבות פרסום הדו"חות הכספיים של החברה. "עתה אנו עובדים כמעט בתפוסה מלאה עם צנרת מוצרים מרשימה הכוללת 16 מוצרים רפואיים, מתוכם חמישה בשלבים שונים של פיתוח קליני".

חברת ביוליין היא חברת מסחור תרופות ובצנרת שלה נמצאים 16 פרוייקטים. שני המוצרים של החברה הם ה-BL-1020 לטיפול בסכיזופרניה ומוצר ה-BL-1040 שהוא התקן רפואי למניעת שינויים פתולוגים בלב לאחר אוטם שריר הלב. סויצקי מעריכה שתוצאות הניסיים הקליניים בשני המוצרים יפורסמו במהלך 2013.

בשנה 2011 רשמה החברה הוצאות מחקר ופיתוח של 11.2 מיליון דולר. שינויים בשער החליפין שיחקו לטובת החברה וסייעו לרשום הכנסות מימון של כ-2.2 מיליון דולר. בחודש פברואר האחרון גייסה ביוליין בנאסד"ק בהיקף של 15 מיליון דולר. סך ההנפקה נטו עמד על 14.1 מיליון דולר. סכום זה מצטרף ל-26 מיליון הדולר שהיו בקופת החברה בסוף השנה.

תחום נוסף שהולך וצובר תאוצה בעולם ואליו נכנסה ביוליין בשנה החולפת הוא הצהבת מסוג C. "ההחלטה האסטרטגית שקיבלנו לפני כשנתיים להיכנס לתחום ההפטיטיס C, תחום דינאמי הגדל במהירות, הוכיחה את עצמה לאחרונה", הסבירה סויצקי. "בכוונתנו לפתח את המולקולות שרכשנו בקצב מואץ לקראת כניסה לקליניקה".


תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות