וונטייז מזנקת 80% לאחר קבלת מזכר עקרונות מאולפן סרטים אמריקאי

בעלי השליטה קיבלו מזכר עקרונות חתום של בקשה  להצטרפות לקבוצת השליטה בחברה ואף לרכוש בעתיד את השליטה המלאה בה
|
(1)
וונטייז, צילום: וונטייז

חברת אספקת שירותי התוכן  וונטייז 0% וונטייז 18 0% וונטייז בסיס:18 פתיחה:0 גבוה:0 נמוך:0 תמורה:-- לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא:  דיווחה היום (ד') כי בעלי השליטה קיבלו הצעה ומזכר עקרונות חתום לפיו אולפן סרטים אמריקאי שמרכז פעילותו בלוס אנג׳לס, קליפורניה מבקש להצטרף לקבוצת השליטה בחברה ואף לרכוש בעתיד את השליטה המלאה בה, על יד רכישת מניותיהם של בעלי השליטה. מניית החברה מזנקת כעת בבורסה בכ-80% לשווי שוק של כ-55 מיליון שקל.

על פי הדיווח, רכישת מניות בעלי השליטה תתבצע בשני שלבים. בשלב הראשון, עם החתימה על ההסכם המחייב, תירכשנה 3.5 מיליון מניות תמורת 4.9 שקל למניה (1.41 דולר למניה), המשקף לחברה שווי של כ-174 מיליון שקל (כ-50 מיליון דולר).

ביזפורטל מגייסת כתבי שוק הון. אולי זה אתם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

העלאה
* כל השדות חובה

תודה שהשארת פרטים, נשתדל לחזור אלייך בהקדם

בשלב השני, רכישת 15.5 מיליון מניות של בעלי השליטה תתקיים אם בתוך 12 חודשים ממועד חתימת ההסכם המחייב יחול אחד מהאירועים הבאים: רישום למסחר של מניות הרוכשת או עסקת מיזוג או רכישה של הרוכשת, או גיוס מהותי שתבצע הרוכשת או מכירת מניותיה בבורסה.

בתמורה למניות יקבלו בעלי השליטה בחברה  נועם יוספידס (29%), אורן לוי ודין סלומון  מניות של החברה הרוכשת. כמות מניות הרוכשת שתוקצינה לבעלי השליטה תחושב לפי מחיר של 1.41 דולר למניה, במכפלת מספר המניות שיחזיקו בעלי השליטה אותה עת  ולפי שוויה המוסכם של החברה הרוכשת, אשר יהיה הנמוך מבין שוויה של הרוכשת בעת  או 2 מיליארד דולר ארה"ב.

ביצוע העסקה כפוף לחתימה על הסכם מחייב בין הצדדים בתוך 45 ימים ממועד חתימת מזכר העקרונות, ובו יכללו התניות המקובלות בהסכמים כגון אלה. ככל שלא ייחתם ההסכם המפורט בתוך 45 ימים תהיה לבעלי השליטה הזכות להביא לביטול מזכר העקרונות.

בעלי השליטה הבהירו לחברה כי מדובר במזכר עקרונות בלתי מחייב, וכי אין ודאות שייחתם בין הצדדים הסכם מפורט כאמור.

תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  טירוף באוויר
  יוסי 08/03/2018 00:29
  הגב לתגובה זו
  0 0
  בשבועות הקרובים המנייה הולכת להמריא
  סגור
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות