תחת לחץ זמן: AON תנהל את המכרז למכירת הנתח ממכירת כלל ביטוח

אידיבי פיתוח שכרה את AON, שהינה חברת ברוקרים בעלת מומחיות גלובלית בתחומי הביטוח. ההצעות המחייבות יוגשו עד ל-7 באוגוסט
 | 
(1)
נוחי דנקנר (צילום: בוצ'צ'ו), צילום: בוצ'צ'ו
חברת אידיבי פיתוח מגיבה לחחלטת ביהמ"ש בתחילת החודש, ונערכת למכירת החזקותיה ב כלל עסקי ביטוח +0.09% כלל עסקי בי 5,347 +0.09% כלל עסקי ביטוח בסיס:5,342 פתיחה:5,342 גבוה:5,580 נמוך:5,336 תמורה:4,817,502 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: . חברת ההחזקות בשליטת נוחי דנקנר הודיעה הבוקר (א') כי תקיים מכרז למכירת השליטה בחברת הביטוח, כשאת המכרז תנהל חברת הברוקרים AON Benfield Securities.

AON הינה חברת ברוקרים בעלת מומחיות גלובלית בתחומי הביטוח, ומחזיקה ביותר מ-80 משרדים ב-50 מדינות ברחיבי העולם ובסיס לקוחות רחבה ביותר. במסגרת ההליך שתנהל AON, תאתר האחרונה רוכשים פוטנציאליים ותקבל הצעות מחייבות עד ל-7 באוגוסט.

אידיבי פיתוח מעדכנת כי החל מממחר (יום ב') יועמד לרשות הרוכשים הפוטנציאליים חדר מידע אודות כלל , והחל מה-1 ביולי ייערכו פגישות בין רוכשים פוטנציאליים לבין מנכ"ל כלל ביטוח איזי כהן. עד ליום ה-15 ביולי יגישו הרוכשים הפוטנציאליים הצעות רכישה ראשוניות ולא מחייבות, אשר כוללות בין היתר את מקורות המימון לרכישה ופרטים רלוונטיים אחרים.

לאחר בחירת רוכשים פוטנציאליים שיימצאו מתאימים וראויים למעבר לשלב השני של הליך המכירה, ומסירת טיוטות הסכמים ועריכת שיחות בין הצדדים, יוגשו עד ל-7 באוגוסט הצעות מחיסות של הרוכשים הפוטנציאליים, בליווי נוסחים של אותם הסכמים.

במקביל, מבקש בעל השליטה נוחי דנקנר לאתר משקיע לאידיבי פיתוח, והאחרונה קיימה פגישות ביום חמישי האחרון עם נציגויות אידיבי אחזקות ופיתוח, כשעם האחרונה סוכם על הקמת צוות ניהול מו"מ לפיתרון בעיית הנזילות אליה נקלעה חברת ההחזקות. אידיבי פיתוח חייבת למחזיקי האג"ח כ-4 מיליארד שקל ו-1.4 מיליארד שקל לבנקים.
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  יש הרבה אופציות לנוחי
  נוחי דנקנר 23/06/2013 09:58
  הגב לתגובה זו
  0 0
  יש הרבה אופציות לנוחי לצאת מהמצב בו הוא נמצא הבעיה העיקרית זה הזמן לכן נוחי חייב לעשות מהלכים מהירים כמו הסדר חוב עם הבנקים שהם ידחו את החוב תמורת ריבית גבוהה וכך הצורך במזומנים יפחת בצורה משמעותית לאחר מכן הוא חייב עד הדיון בבית משפט באוגוסט למכור את בניין hsbc בלוחות 750מיליון דולר מה שיביא לרווח הון לחלוקת דיבידנד לדיסקונט השקעות וכמובן שאדוארדו יזרים כבר את ההשקעה שלו כי בלי זה נוחי לא שורד כמו שאמרתי יש הרבה אפשרויות בקנה נקווה שהזמן לא יהווה ממכשול שיהיה בהצלחה
  סגור