מתחם השוק הסיטונאי בת"א: החל שיווק מגדל בן 45 קומות

השטח הכולל של המגדל יעמוד על כ-44 אלף מ"ר. צפויים לקום במקום 4 מגדלים שיכללו סה"כ כ-1,200 דירות
 |  (2)
השוק הסיטונאי
מספר הדירות באזור השוק הסיטונאי צפוי לגדול משמעותית - חברת השוק הסיטונאי ועיריית תל אביב הודיעו היום על התחלת שיווק הקרקע להקמת מגדל בן 45 קומות בשטח של כ-44 אלף מ"ר עיליים במתחם השוק הסיטונאי בעיר.

המגדל המוצע למכירה הינו אחד מארבעה מגדלים אשר עתידים לקום במתחם וישלימו את רובע המגורים במשולש הרחובות קרליבך, מנחם בגין והחשמונאים. ארבעת המגדלים, על פי התב"ע, עתידים לכלול כ-1,200 דירות, כ-300 דירות בכל מגדל. בהתחשב במיקום ובמיתוג, מחירי הדירות בפרויקט אינם צפויים להיות נמוכים ממחירי הדירות בפרויקט המידטאון בו מחירה של דירת 3 חדרים מתחיל ב-2.8 מיליון שקל.

המתחם, ללא ארבעת המגדלים, יכלול כ- 777 דירות ב- 11 בניינים בני 14 קומות. לצד המתחם יוקמו מוזיאון, בית ספר יסודי וגני ילדים, מרכז ספורט ושטחי מסחר.

התמורות שעיריית תל אביב-יפו תקבל כתוצאה מהחכרת הזכויות במגרש, מיועדות לקרן מקרקעין שמטרתה פיתוח ציבורי ורכישת קרקע ציבורית נוספת לשימוש תושבי העיר, בייחוד בשכונות בהן קיים מחסור בשטחים אלו. בשנה האחרונה תכננו בעלי הנכס את מרתפי וחניוני המגדלים והגישו בגינם בקשה להיתר בנייה, הנדונה בימים אלו במחלקת הרישוי בעיריית תל אביב-יפו.

את המו"מ מצד המוכרות יובילו שי אבא מאייפקס פרטנרס שמכהן כיו"ר הוועדה למימוש נדל"ן של תנובה, אלי לוי, מנהל אגף נכסי עיריית תל-אביב-יפו ועו"ד דיוויד אמיד ממשרד ש. בירן.

עו"ד דיויד אמיד, שותף מנהל, משרד ש. בירן ושות', שמרכז את הליך המכירה מצד חברת השוק הסיטונאי: "מדובר בנכס נדיר, באחת מעתודות הקרקע האחרונות הניתנות לבנייה לגובה בלב העיר תל אביב. המגרש הוא חלק ממהלך כולל של התחדשות עירונית מאסיבית של רובע עירוני אשר תוכנן בקפידה יתרה, על בסיס ערוב שימושים ואיזון נכון בין הבנייה למגורים למכלול מבני הציבור אשר עוטפים את הרובע. מיקומו יוצא הדופן של המתחם, היותו נטוע בלב התוסס והמתחדש של העיר תל אביב, זמינות המגרש לבנייה והתנופה המרשימה של שלב א' של הפרויקט, המבוצע בימים אלו, יוצרים הזדמנות נדל"נית יוצאת דופן".תגובות לכתבה(2):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  נראה שאושרה תוספת קומות גדולה בבנינים,אם כן מדוע ?האם ז
  מיכל 21/02/2013 07:07
  הגב לתגובה זו
  0 0
  זו תרמית קבועה שבה נוהגים היזמים ביחד עם העיריה?מישהוא חושב על איכות החיים בעיר הזו,עם תוספת המגדלים הפרועה?
  סגור
 • 1.
  חודשים דמגוגיה שיקרית להרצת העם הפראייר=בועה בפיצוץ!!!! (ל"ת)
  בועה בפיצוץ=מחירהזוי 20/02/2013 17:59
  הגב לתגובה זו
  1 0
  סגור