"הטענות שהובאו בשם המנכ"ל שלא הצליח להביא את האייפון, כחתול מיילל"

כך אמר מנכ"ל פלאפון, גיל שרון, בהתייחסו לטענות כנגד הסבסוד של האייפון. עוד אמר שרון, "זהו אינו דבר חדש שחברות הסלולר נוהגים לסבסד מכשירים, הכסף מגיע משיחות"
|

בשבוע שעבר הודיעו פלאפון ואורנג' כי הן מתכוונות להשיק בחודשים הקרובים בישראל את ה- iPhone 3G S, הדגם החדש של מכשיר הסלולר מבית חברת אפל.

מנכ"ל פלאפון, גיל שרון, התייחס לראשונה לנושא ואמר, חברות צריכות להשקיע בלהביא לצרכן את הטוב ביותר. כל העולם המערבי השיק את אייפון ואני מאמין במהלך שעשינו".

לאחר ההודעה עלו בשוק טענות כי זהו מהלך בעייתי ועלו ספק אם החברות יוכלו לסבסד את המכשיר, לכך הגיב שרון ואמר, "זהו אינו מהלך חדש שחברות הסלולר נוהגות לסבסד מכשירים, סבסוד המכשיר מחזיר את עצמו באמצעות הכסף אשר מגיע מהשיחות והשימוש במכשיר".

לדבריו, "כל הטענות שהובאו בשם המנכ"ל שלא הצליח להביא את האייפון, ניתן לכנות אותן כ'חתול מיילל'". בהתייחסות זו מתייחס שרון למנכ"ל סלקום, עמוס שפירא, אשר כפי הנראה כיום אינה מתכוונת לשווק את המכשיר בזמן הקרוב.

שרון התייחס בדבריו לנושא הרגולציה, "האמת שצריך לומר שהרגולטורים לא מאמינים בכוחות השוק". לדבריו, "יש פה שני כוחות שוק חזקים, יש את הצופה שהוא קובע בכל דקה אם הוא רוצה לצפות, ויש את המפרסמים אשר מחליטים היכן ואיפה לפרסם. הרגולטור מצידו אומר שהוא לא מאמין בכוחות השוק, ולכן לא נראה לי שיש בעיה בצד הביקוש וההיצע. יש רייטינג גבוה, יש מפרסמים. העסק עובד, אבל יש רגולציה שלא מאפשרת להם לתפקד. קשה לי להבין את האובססיה של הרגולטור לא לסמוך על כוחות השוק".

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות