השלימה בהצלחה: מנרב ביצעה הנפקה ראשונה לציבור של חברת הבת 'מנרב פרויקטים'

|
(1)
מנרב תמ"א, צילום: יח"צ

חברת מנרב פרויקטים המהווה את זרוע הייזום למגורים בישראל מקבוצת מנרב 0% מנרב 59,800 0% מנרב בסיס:59,800 פתיחה:59,800 גבוה:0 נמוך:0 תמורה:-- לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: , השלימה אמש (יום ב') את השלב המוסדי בהליך הנפקה ראשונה לציבור (IPO) של מניות וכתבי אופציה. לאחר השלמת השלב הציבורי של ההנפקה, מניות החברה יירשמו למסחר בבורסה בת"א.

במסגרת השלב המוסדי התקבלו הזמנות בהיקף כספי כולל של כ-254 מיליון שקל, גבוה מסכום הגיוס שתכננה החברה להנפיק במקור בשלב המוסדי (כ-80 מיליון שקל). נוכח תוצאות המכרז, החליטה חברת מנרב פרויקטים להגדיל את סך היקף ההנפקה לכ-150 מיליון שקל ומתוכו לגייס בשלב המוסדי כ-118 מיליון שקל. בדיווח נמסר כי "גופים מוסדיים מובילים בישראל לקחו חלק במכרז".

ביזפורטל מגייסת כתבי שוק הון. אולי זה אתם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

העלאה
* כל השדות חובה

תודה שהשארת פרטים, נשתדל לחזור אלייך בהקדם

ניירות הערך הוצעו למשקיעים בחבילה אשר כללה מניות וכן 2 סדרות של אופציות הניתנות להמרה למניות. המניות הוצעו במסגרת החבילה לפי שווי המשקף את ההון העצמי של מנרב פרויקטים לפי המאזן של ספטמבר 2016. בעקבות הביקושים במכרז, מחיר הסגירה של החבילה היה גבוה בכ-15% ממחיר המינימום.

את ההנפקה הובילו קונסורציום החתמים: דיסקונט חיתום והנפקות, אקסלנס חיתום, מנורה חיתום, ווליו בייס חיתום וניהול הנפקות ואגוז חיתום וניהול הנפקות.

נציין נכון לסוף הרבעון השלישי 2016, לחברת 'מנרב פרויקטים' ישנם 971 יח"ד בשלבי ביצוע ובשיווק, מתוכן נמכרו 527 יח"ד בתמורה כספית של כ-1.26 מיליארד שקל. בשנים הקרובות צפויה החברה להכיר, בגין פרויקטים אלה, בהכנסות בהיקף של כ-1.02 מיליארד שקל וברווח גולמי בהיקף של כ-172 מיליון שקל. בנוסף, לחברה כ-1,880 יחידות דיור בשלבים שונים של תכנון וייזום.

כמו כן, לחברה אחזקה פיננסית בפעילות מכוני טיהור שפכים (מט"שים) בנתב"ג, באר שבע ונתניה. פעילות המט"שים מבטיחים הכנסה יציבה ברמת ביטחון גבוהה עם NOI שנתי של כ-19 מיליון שקל, נכון לסוף הרבעון השלישי 2016.

החברה סיימה את תשעת החודשים הראשונים של 2016 עם הכנסות של כ-341 מיליון שקל, EBITDA של 46 מיליון שקל ורווח נקי של 29 מיליון שקל. נכון ל-30.9.16, לחברה הון עצמי של כ-292 מיליון שקל (טרום הנפקה).

לעניין תוצאות המכרז המוסדי אמר היום פיני דקל, מנכ"ל מנרב אחזקות כי "אנו מודים למשקיעים המוסדיים שהביעו אמון בחברה ובפעילותה במסגרת ההנפקה הראשונית (IPO) של החברה הבת מנרב פרויקטים. החברה משמשת בעיקרה כזרוע של הקבוצה ליזמות למגורים בישראל ומהלך זה יחזק את איתנותן הפיננסית של חברות הקבוצה ויאפשר המשך תנופה ופיתוח של מנרב פרויקטים. הנפקת מנרב פרויקטים הינה נדבך נוסף במהלכים אותם מבצעת הקבוצה אשר מציפים ערך משמעותי לבעלי המניות. אני מודה לכל העושים במלאכה על ניהול העסקה בצורה מקצועית,  אשר תרמו להצלחתו". 

דרור קוזניצקי, מנכ"ל מנרב פרויקטים מסר כי "אני מודה לגופים המוסדיים הרבים והאיכותיים שהביעו אמון בחברה בהנפקת המניות הראשונית (IPO) של מנרב פרויקטים. תמורת ההנפקה תחזק בצורה משמעותית את מאזן החברה וכן את נזילותה והיא תאפשר למנרב פרויקטים לנצל ביתר שאת הזדמנויות עסקיות בשוק המגורים הישראלי וכן תאפשר לחברה להגדיל את היקף פעילותה, ללא גידול משמעותי ברמת הסיכון הפיננסי בה היא  פועלת".

תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  מי לוחץ לו יד
  סופר אצבעות 11/03/2017 00:18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אין אמונה ואין הבל
  סגור
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות