קייפ של טדי שגיא משתפרת בתוצאות בזכות פתרונות הפרטיות ברשת

ה-EBITDA במחצית הראשונה של השנה זינק ב-40% ל-5.8 מיליון דולר; ההכנסות הסתכמו בכ-30 מיליון דולר; המניה מאבדת כ-1.5% ונסחרת ברמה הנמוכה בכ-18% ממחיר השיא שרשמה בספטמבר האחרון - שווי החברה 150 מיליון דולר
 | 
טדי שגיא, צילום: יח"צ
חברת Kape מקבוצת טדי שגיא שעוסקת באבטחת סייבר ופרטיות ונסחרת בלונדון,  דיווחה כי ההכנסות במחצית הראשונה של השנה צפויות לעמוד על 29.6 מיליון דולר לעומת הכנסות של 24.1 מיליון דולר במחצית המקבילה של 2018 - צמיחה של כ-24%.
העלייה החדה בהכנסות מייוחסת הנובעת בעיקר לעלייה במכירות מוצרי הפרטיות ברשת. ה-EBITDA המתואם של החברה ברבעון השני צפוי לעמוד על 5.8 מיליון דולר לעומת 4.1 מיליון דולר במחצית המקבילה אשתקד - צמיחה של כ-40%.
פעילות המו"פ של Kape ממשיכה להיות במרכז העשייה של החברה כשהמטרה היא לתמוך בדרישות הלקוחות בתחום הפרטיות במרחב הדיגיטלי. במהלך חצי השנה האחרונה חשף צוות החוקרים של החברה מספר איומי אבטחה במערכת ההפעלה של אפל.
עידו ארליכמן, מנכ"ל Kape: "המשכנו להתקדם במהירות במימוש האסטרטגיה שלנו, עם צמיחה דו ספרתית חזקה הן בהכנסות והן ברווחים, במקביל להעמקת החשיבות של המוצרים שלנו בחייהם הדיגיטלים של הלקוחות שלנו והרחבת יכולות המו"פ שלנו. ההשקעה המתמשכת שלנו באנשים ובמוצרים תמשיך להבטיח את מיצובה של Kape בקדמת זירת הפרטיות ברשת והאבטחה הדיגיטלית".
ל-Kape, שמתמחה בפתרונות אבטחה צרכניים, יש שלושה קווי מוצר: הראשון, פתרונות לפרטיות ברשת; השני, אופטימיזציה של ביצועי מערכות הפעלה; והשלישי, אבטחת נקודות קצה. החברה נסחרת בבורסת המשנה הבריטית (AIM)  לפי שווי של 150 מיליון דולר.
 
מניות החברה יורדות היום בלונדון בכ-1.5% והן נסחרות ברמה הנמוכה בכ-18% מהשיא שרשמו בספטמבר האחרון.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות