וריפון שוב מושכת תשומת לב: התעניינה ברכישת נכסי Pay by Touch

המניה זינקה 9.65% והמשיכה לרכז מחזורי מסחר גבוהים. אתר BusinessWeek.com חושף, כי החברה הישראלית הביעה עניין ברכישת נכסיה של חברת Pay by Touch, אשר נמצאת בהליך של פשיטת רגל.
|
וריפון שוב מושכת תשומת לב: התעניינה ברכישת נכסי Pay by Touch

וריפון (וריפון חו"ל) ממשיכה לרכז עניין גם היום אך הפעם מזווית מעט אחרת. אתר BusinessWeek.com חושף היום, כי מתוך מסמכים שהגישה לבית משפט חברת Pay by Touch, אשר נמצאת בהליך של פשיטת רגל, עולה כי וריפון התעניינה ברכישתה.

Pay by Touch היא חברת ביומטריה, אשר לאחרונה הגישה בקשת פשיטת רגל לבית המשפט. החברה דורגה כאחת הספקיות המובילות בתחום המוצרים המבוססים על פלטפורמת הביומטריה- טכנולוגיה המאפשרת את זיהוי הפרט על פי תכונות פיזיולוגיות. כבר ב-2002 הביעה וריפון עניין ברכישת Pay By Touch , זאת על רקע הצלחת החברה בשימוש טכנולוגית הביומטריה לצורכי התשלום בקמעונאיות הגדולות.

עוד נציין, כי מהמסמכים שהגישה החברה לבית המשפט, עולה כי היא נתבעת על ידי נושייה אשר מבקשים בעלות על החברה, בשל חובותיה הרבים.

וריפון, יצרנית מכונות לקריאת כרטיסי אשראי ומערכות חיוב, נמצאת בתקופה קשה ביותר. מניות החברה צנחו השבוע יותר מ-50% מערכן כאשר הם מוחקות כשני מיליארד דולר משווי החברה, לאחר שהחברה הזהירה את המשקיעים שלא לסמוך על הנתונים הקיימים, שכן הם מבוססים על טעויות חשבונאיות, בנוסף לדחיית דו"חות הרבעון האחרון של השנה.

בתגובה לעניין הרכישה האפשרית מגיב האנליסט רוברט דוד מ-Morgan Keegan כי " וריפון לא נמצאת במצב המאפשר רכישות". החברות המדוברות סרבו להגיב לידיעה.

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות