בלקרוק: היקף הנכסים המנוהלים 6 טריליון דולר, עלייה של 17%

החברה היכתה את תחזיות האנליסטים בשורת הכנסות והרווח.
 |  (1)
עונת הדוחות

חברת ניהול הנכסים הגדולה בעולם, בלקרוק (סימול:BLK) פרסמה טרם המסחר את תוצאותיה לרבעון השלישי שהסתיים ב-30 לספטמבר.

<
החברה דיווחה על עלייה של 17% בהיקף הנכסים המנוהלים משנה שעברה. בוול סטריט ציפו ל-5.94 טריליון דולר נכסים מנוהלים אך החברה  הכיתה את התחזיות ודיווחה על 5.97 טריליון דולר נכסים מנוהלים. בשורת ההכנסות החברה דיווחה על 3.23 מיליארד דולר לעומת צפי אנליסטים של 3.09 מיליארד דולר. בלקרוק רשמה רווח נקי של 947 מיליון דולר או רווח של 5.78 דולר למניה.וזאת לעומת התקופה המקבילה אשתקד בה עמד הרווח הנקי על 875 מיליון דולר או רווח של 5.26 דולר למניה. הרווח המתואם הכה את ציפיות האנליסטים כאשר החברה דיווחה על רווח מתואם של 5.92 דולר למניה לעומת הצפי בוול סטריט ל-5.26 דולר למניה. החברה גייס ברבעון השלישי סכום של 5.97 מיליארד דולר לעומת צפי אנליסטים של 71.62 מיליארד דולר. קרנות הסל עוקבי -מדד הפכו בשנים האחרונות לפופולריות מאוד  בקרב המשקיעים בוול סטריט וסיפקו רוח גבית לרווחי החברה גם השנה.


"תוצאות הרבעון השלישי של BlackRock משקפות את המשך הצמיחה של ההשקעה הגלובלית שלנו ואת פלטפורמת הטכנולוגיה ויחסי אמון שבנינו עם הלקוחות שלנו. היכולת שלנו ליצור פתרונות השקעה ממגוון רחב של מוצרים - עוקבי מדד לחלופות נזילות - בשילוב עם הטכנולוגיה המובילה בתעשייה וניהול סיכונים, מהדהדת ללקוחות ומניבה אינטראקציות רבות יותר מאי פעם. ככל שאנו מעמיקים ומרחיבים את היחסים שלנו עם לקוחות, אנו מכירים ומאמצים את האחריות הגוברת שיש לנו על בסיס יומי כדי לסייע להם להשיג את מטרותיהם". כך מסר מנכ"ל החברה בדוח הרבעוני.

מוקדם יותר השנה החברה הודיעה על כוונתה להוסיף מספר יכולות טכנולוגיות על מנת לבחור מניות בצורה טובה יותר ובכך לשפר את יכולת הניהול האקטיבית. "מאגרי מידע, בינה מלאכותית ולמידה עצמית של מכונות בהחלט גורם מפתח בדור האלפא" .  

בתוך כך, המשקיעים בוול סטריט מגיבים בחיוב לדוחות הכספיים ושולחים את המניה לעליות שערים של 1%. בכך, המניה משלימה מהלך עליות של מעל 30% ב-12 חודשי המסחר האחרונים.

תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  בלוף המאה
  האמיתי 12/10/2017 08:57
  הגב לתגובה זו
  0 0
  זו מניה שתיחתך נורא כאשר הבלוף יתפוצץ
  סגור