סיקור ראשוני - ווליו בייס בהמלצת קניה למישורים עם אפסייד גדול

|
נדלן להשקעה

גוף ההשקעות וואליו בייס השיק היום סיקור ראשונים למניית מישורים בהמלצת 'קנייה' עם מחיר יעד של 12.5 שקל למניה. מדובר באפסייד של 43% על מחיר השוק. 

בוואליו בייס כותבים: "חברת מישורים נוסדה ב-1990 ע"י גיל בלוטרייך והונפקה בתל-אביב בשנת 2007. בדצמבר 2015 הצטרף מר אלכס שניידר לדבוקת השליטה עת השקיע כ-40 מיליון שקל בחברה ובמקביל רכש מניות מגיל בלוטרייך, כך שכיום כל אחד מהם מחזיק בכ-37% ממניות החברה. מישורים מחזיקה נכסים מניבים (מסחריים ומשרדים) בישראל ובארה"ב. בנוסף החברה מחזיקה בכ-50% מחברת סקייליין הפעילה בצפון אמריקה".

ביזפורטל מגייסת כתבי שוק הון. אולי זה אתם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

העלאה
* כל השדות חובה

תודה שהשארת פרטים, נשתדל לחזור אלייך בהקדם

"החברה מחזיקה 11 נכסים בישראל בשווי של כ-263 מיליון שקל (וחתמה לאחרונה על הסכם לרכישת נכס נוסף בהיקף של כ-30 מיליון שקל, ו-10 נכסים בארה"ב (המוחזקים ומנוהלים עם שותפים) בשווי של כ-84 מיליון שקל (חלק החברה). האסטרטגיה של החברה מתמקדת בהשקעה בנכסים מניבים, מסחריים ומשרדים, בעלי פוטנציאל השבחה בטווח הקצר עד הבינוני".

"בנובמבר 2016 מונה מר דניאל לבנטל למנכ"ל החברה. ניכר כי הוא מוביל אסטרטגיה זו, לצד הרחבת פעילות החברה. מתחילת השנה רכשה החברה 2 נכסים בישראל תמורת כ-53 מיליון שקל, התפוסה בה נרכשו הנכסים נמוכה, ולהערכתנו כאן טמון הפוטנציאל, ויבואו לידי ביטוי יכולות האיתור והשבחת הנכסים של החברה. הפרופיל הפיננסי של החברה השתפר משמעותית בשנתיים האחרונות: הנפקת המניות למר שניידר, הוזלת עלויות המימון, החלפות סדרות אג"ח תוך הארכת מח"מ וגיוס סדרת אג"ח צמודת דולר מול הפעילות בארה"ב. פעולות אלו הביאו לצמצום בהוצאות המימון ומכאן לההגדלת הרווחיות ותזרים המזומנים של החברה מפעילות שוטפת . כתוצאה מפעולות אלו עלה דרוג האשראי של החברה לרמה של BBB (מעלות) עם תחזית דרוג יציבה".

"אנו מתחילים לסקר את מישורים לפי מודל שמרני שלוקח את הנכסים המניבים לפי השווי בספרים ואת סקייליין לפי הערכת השווי שפורסמה ומצורפת לעבודה זו. להערכתנו הנהלת החברה ביצעה מפנה בפעילות ובתוצאות החברה, אנו מאמינים כי החזון והאסטרטגיה של החברה יובילו לתוצאות נאות ומתרשמים לטובה מקצב ביצוע העסקאות ומהפוטנציאל הטמון בהן. הניהול המקומי של החברה והצמיחה מובלים להערכתנו בשיקול דעת ואחריות ע"י מנכ"ל החברה מר דניאל לבנטל, כשהאסטרטגיה של הקבוצה והפיתוח העתידי (בעיקר בקנדה) מיום היווסדה מובלים ע"י יכולות הייזום המוכחות של גיל בלוטרייך (מבעלי השליטה)".

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות