סאטקום מערכות גייסה 10.5 מיליון שקל בדיסקאונט של 25%

במסגרת הנפקה פרטית הציעה החברה למוסדיים 11.7 מיליון מניות המהוות 22.7% ממניות החברה, וכן כ-8.7 מיליון כתבי אופציה לא סחירים
|
(1)
דן זיצ'ק מנכ"ל סאטקום מערכות, צילום: ענבל מרמרי

חברת סאטקום מערכות -4.99% סאטקום מערכות 106.6 -4.99% סאטקום מערכות בסיס:112.2 פתיחה:112.2 גבוה:113.7 נמוך:105 תמורה:152,844 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא:  המספקת שירותי טכנולוגיה לווייניים, מדווחת על גיוס הון בהיקף של כ-10.5 מיליון שקל במסגרת הנפקה פרטית לגופים מוסדיים, של מניות וכתבי אופציה, בדיסקאונט אפקטיבי של כ-25%.

על פי הדיווח, החברה תקצה כ-11.7 מיליון מניות, במחיר של 90 אגורות למנייה, מחיר נמוך בכ-22% ביחס שער הבסיס של המניה הבוקר.  לאחר הקצאתן, יהוו המניות 22.7% מהונה המונפק והנפרע של החברה ומזכויות ההצבעה בה. 

ההנפקה כללה גם כ-8.7 מיליון כתבי אופציה לא סחירים הניתנים למימוש למניות לתקופה של שנתיים, תמורת תוספת מימוש של 130 אגורות למניה. במקרה של מימושם, יובילו כתבי האופציה להזרמת הון נוספת לחברה בהיקף של עד כ-11.4 מיליון שקל. בהנחה וימומשו כלל האופציות הן תהוונה, כ-34% ממניות החברה. 

על פי מודל B&S, שווי כל אופציה נאמד בכ-6.5 אגורות, כלומר, בשקלול האופציות מדובר על דיסקאונט אפקטיבי של כ-25% בהנפקה.

לדברי החברה, תמורת ההנפקה מיועדת לתמיכה בפעילות הפיתוח העסקי של החברה, המשך פיתוח וצמיחה של החברה. וכן לצורכי חיזוק ההון העצמי של החברה לרבות לשימוש להון חוזר של החברה כפי שיידרשו מעת לעת. 

בהנפקה השתתפו: קבוצת הפניקס, מור השקעות, ארקין השקעות, קרן קלירמרק, קבוצת הכשרה וסייבל.

בסוף החודש שעבר דיווחה החברה, על חידוש הסכם עם חברת אינטלויז'ן מסיישל בהיקף של כ-2.2 מיליון דולר. על פי ההסכם, תמורת השירותים תקבל החברה כ-84,000 דולר לחודש בשנה הראשונה ו-98,000 דולר לחודש בשנה השנייה (כ-2.2 מיליון דולר לכל תקופת העסקה). ההסכם מצטרף לחוזה הקיים של החברה עם אינטלויז'ן בהיקף של 21,000 דולר בחודש, עד לנובמבר 2020.

כמו כן, דיווחה החברה כי חידשה את ההסכם מול חברת אורנג' בקונגו, לאספקת שירותי תקשורת בהיקף של 23.5 מיליון דולר על פני שנתיים. במסגרת ההתקשרות תספק החברה לאורנג', בין היתר, שירותי תקשורת נוספים באמצעות שימוש בטכנולוגיית SDWAN על גבי תשתיות O3b ו-GEO. בחברה מציינים כי טכנולוגיה זו מפחיתה באופן ניכר את זמני שידור הנתונים והינה אלטרנטיבה לסיבים אופטיים.

דן זיצ'ק, מנכ"ל סאטקום מערכות: "סאטקום נמצאת במגמת צמיחה ומציגה שיפור מתמשך בתוצאות החברה. בשנה החולפת הטמענו טכנולוגית SDWAN ברשת החברה אשר שיפרה את איכות השירות ומבנה העלויות ובכך תרמה לחידוש מספר חוזים אסטרטגיים. ההשקעה החדשה תאפשר לנו לקדם את האסטרטגיה שלב נוסף ולהיכנס לטריטוריות נוספות לצד הרחבת פרישת ה SDWAN ברשת. אנו מודים למשקיעים על הבעת האמון באסטרטגית הצמיחה של החברה".   

עמי ברלב, יו"ר הדירקטוריון: "אנו מודים למשקיעים על הבעת האמון הגבוהה בפעילות קבוצת סאטקום. הגופים המוסדיים אשר השתתפו הנם גופים איכותיים ומובילים. תמורת ההנפקה תתמוך משמעותית בפעילות הפיתוח של החברה, תחזק את חוסנה הפיננסי של החברה ותמצב את החברה מול אתגרי הפיתוח העסקי והצמיחה. הקבוצה מציגה תוצאות איכותיות ומגמת יציבות מזה תקופה ממושכת, תוך הצגת צבר חוזים משמעותי עם לקוחות מובילים. הנהלת החברה, בראשות דן תמשיך לפעול באינטנסיביות לטובת כל משקיעי החברה, תוך חתירה ליציבות ושיפור בתוצאות העסקיות".

תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  חחחחחחחחח
  סוחר 15/01/2020 15:57
  הגב לתגובה זו
  0 0
  איזה בדיחות טובות היו בכתבה הזו.שומר נפשו ירחק נתנו לכרישים בזול וממכם רוצים ביוקר חחחחח זו הבורסה הכי מגעילה בעולם שומר נפשו מכל מה שמניות בארץ רק ארהב
  סגור
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות