סאטקום האריכה חוזה בקונגו בהיקף של 23 מיליון דולר

החברה תספק לחברת אורנג' האפריקאית שירותי תקשורת בטכנולוגיה אלטרנטיבית לסיבים אופטיים. סך כל החוזים של החברה בקונגו עומד על למעלה מ-51 מיליון דולר
|
דן זיצ'ק מנכ"ל סאטקום מערכות, צילום: ענבל מרמרי

חברת סאטקום מערכות +0.36% סאטקום מערכות 112 +0.36% סאטקום מערכות בסיס:111.6 פתיחה:111.6 גבוה:115 נמוך:112 תמורה:40,077 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: , המספקת שירותי טכנולוגיה לווייניים, הודיעה כי חידשה את ההסכם מול חברת אורנג' בקונגו, לאספקת שירותי תקשורת בהיקף של 23.5 מיליון דולר על פני שנתיים.

במסגרת ההתקשרות תספק החברה לאורנג', בין היתר, שירותי תקשורת נוספים באמצעות שימוש בטכנולוגיית SDWAN על גבי תשתיות O3b ו-GEO. בחברה מציינים כי טכנולוגיה זו מפחיתה באופן ניכר את זמני שידור הנתונים והינה אלטרנטיבה לסיבים אופטיים.

השירותים כוללים קיבולת לוויינית מנוהלת הן לחיבור לשדרת האינטרנט העולמית והן לחיבור בין סניפים ברשת הלקוח; שירותי גיבוי לווייני לחיבור הלקוח לשדרת האינטרנט; וכן שירותים משלימים נוספים כחלק ממערך השירות הנרחב של החברה.

סך כל צבר ההזמנות במדינה הינו כ-52 מיליון דולר, המהווים כמחצית מהצבר של החברה. סאטקום רכשה את מלוא הזכויות בחברת הבת בקונגו ב-6 מיליון דולר ביוני 2018, ובין לקוחותיה נמנית גם חברת לוודאקום, בנוסף לאורנג'. הכנסות המיזם לפני הרכישה, במהלך השנים 2016-2017 הסתכמו ב-27.7 מיליון דולר בהיקפי רווחיות ממוצעים של 31%.

דן זיצ'ק, מנכ"ל סאטקום: "בשנה האחרונה השקיעה החברה רבות בתשתית התקשורת שלה בקונגו. במסגרת זו הטמיעה החברה פתרון המבוסס על טכנולוגית SDWAN. הפתרון מאפשר לספק שירות איכותי ויעיל המורכב משירותי O3b ו-GEO. יישום פתרון חדשני זה ממצב אותנו בחזית הטכנולוגיה ומאפשר לנו להיות תחרותיים בשוק, על ידי אופטימיזציה והפחתת עלויות.

"בנוסף הוא משפר משמעותית את רמת השירות המסופקת ללקוח ומבדל אותנו מהמתחרים. חידוש ההסכם החשוב עם חברת אורנג' בקונגו התאפשר בעקבות יישום הפתרון הנ"ל ומעיד על האמון ביכולות הטכנולוגיות ובשירות הייחודי והאיכותי אותו מספקת החברה באפריקה.

"לפני פחות מחודשיים חידשנו גם את ההסכם שלנו עם וודאקום בקונגו בהיקף כולל של מעל ל-28 מיליון דולר. חידוש ההסכמים מהווה הוכחה להצלחת המהלך שלנו לרכישת מלוא המניות בחברה הבת שלנו בקונגו לפני כשנה וחצי וליתרון התחרותי שלנו בשוק זה הנהנה מצמיחה מתמדת בתחום שירותי הלוויין".

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות