דנקנר ישים 20 מ' ש', גם דירקטורים ובכירים יביאו כסף

לא רק בעלי השליטה בקב' אידיבי ייקחו חלק בהנפקה, לפי הדיווח - גם דירקטורים ונושאי משרה אחרים יזרימו כסף. המטרה - גיוס 240 מ' ש'
|
(1)
נוחי דנקנר

ביום שישי האחרון דיווחה {אידיבי אחזקות} כי היא בוחנת אפשרות לביצוע גיוס הון בדרך של הצעה לציבור של מניות רגילות של החברה יחד עם כתבי המירים למניות. היום שופכת החברה אור נוסף על ההנפקה ובעיקר מבהירה כי בעלי השליטה והבכירים בה ייקחו חלק כאשר המטרה היא לגייס כ-240 מיליון שקלים.

אם בהודעה מיום שישי הסתפקו באידיבי במשפט הבהרה לפיו "בעלי שליטה בחברה הודיעו לחברה כי בכוונתם להשתתף בהצעה לציבור", אז היום (יום ג') הם כבר מפרטים מי וכמה.

מבנה גיוס ההון המתוכנן הינו הצעה לציבור של מניות רגילות של החברה, בנות 5 שקלים ערך נקוב כל אחת יחד עם כתבי אופציה המירים למניות רגילות של החברה, אשר יוצעו לציבור בדרך של מכרז על מחיר החבילה, אשר תכלול, כל אחת, 6 מניות רגילות, וכן 4 כתבי אופציות, בצורה הבאה: 2 כתבי אופציות אשר כל אחד מהן יהיה ניתן למימוש (כנגד תמורת מימוש בסך של 46 שקל) למניה רגילה אחת עד ליום 6 בספטמבר 2012, ו-2 כתבי אופציות אשר כל אחד מהם יהיה ניתן למימוש (כנגד תמורת מימוש בסך של 64 שקל) למניה רגילה אחת עד ליום 7 בדצמבר 2014.

בעלי השליטה ישתתפו בסכום של לפחות 50 מיליון שקלים לפי החלוקה הבאה: דנקנר ואביו יצחק המחזיקים בשליטה בחברה ישירות ובאמצעות גנדן הולדינגס (58.06%) יזרימו יחד לפחות 20 מיליון שקלים; משפחת לבנת (מחזיקה בכ-13.33%) תזרים לפחות 20 מיליון שקלים; מנור אחזקות (מחזיקה בכ-13.32%) תשתתף בסכום כולל של לפחות 10 מיליון שקלים.

בנוסף, בדיווח לבורסה נמסר כי דירקטורים ונושאי משרה אחרים בחברה וכן בחברות מוחזקות שלה מתכוונים להשתתף בגיוס ההון. עוד נמסר כי בכוונת החברה לפעול לכך שבעדכון המדדים הקרוב ייכללו מניותיה במדד ת"א-75 ובמדד ת"א-100 של הבורסה לניירות ערך בתל אביב.

תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  שימו לב לפרוקוגניה לקראת התפוצצות למעלה. (ל"ת)
  ביו 21/02/2012 14:48
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות