מניית חברת אבטחת המידע הישראלית שזוכה לעדכון המלצה - ומגיבה בזינוק

 |  (3)
בולטת בירוק
עליית תדירות מתקפות הסייבר העולמיות אמנם פוגעת באופן קשה בשגרת היום יום ומביאות לנזקים של ממש אך במקביל אותן התקיפות גם מעלות את נחיצותן של חברות אבטחת המידע שדווקא "מרוויחות" מהעניין וזוכות להתעניינות גוברת כאשר אלה משמשות כמגן בדיוק במקרים מסוג זה. 
אחת מהן היא הנציגה הישראלית {סייפ-טי גרופ} שזוכה לעדכון המלצה מצד פרוסט אנד סאליבן (בשיתוף הבורסה המקומית) כאשר אלו מעלים במקביל את מחיר היעד למניה כשכותבים בסקירתם כך: "חברת סייפ טי גרופ (סימול בנאסד"ק: SAFE)  נסחרת מאז 2016 בבורסה לניירות ערך בת"א. החברה הוקמה בשנת 2013 והיא עוסקת בתחום אבטחת המידע. החברה מפתחת ומשווקת את פיתרונה המכונה 'High risk Data Security' אשר נועד לצמצם את ההתקפות על שירותים עסקיים קריטיים ועל נתונים של אלפי עובדים באירגונים ממגוון תחומי התעשייה, הפיננסיים, הבריאות, והמגזר הציבורי".
"פתרון החברה מאבטח את המידע, השירותים והרשתות מפני איומים פנימיים וחיצוניים ומפחית איומים על מידע ודליפתו באמצעות מניעת גישה לא מורשית לנתונים, שירותים, רשתות או ממשקי חיבור תוכנות זדוניות והונאות. מטה החברה ממוקם בישראל והחברה פעילה גם בצפון אמריקה, באסיה, באפריקה ובאירופה".      
נקודות עיקריות 
"שני מוצרי הדגל של סייפ-טי (SDE ו-SDA) פונים לשווקים  גדולים הצומחים במהירות. שווי השוק הפוטנציאלי של ה-SDE הוערך ב-3.4 מיליארד דולר בשנת 2015 בעוד שוק היעד למוצר ה-SDA נאמד בכ-992.6 מיליון דולר בשנת 2016. סייפ-טי פועלת בתחום עתיר תחרות ובו חברות קטנות הדומות לסייפ-טי הנאבקות על נוכחות עולמית, הגעה מהירה לשווקים ויכולת ייצור הכנסות".
"המוצר העיקרי של החברה (SDE) מאחד תכונות של שלושה מוצרים שונים שפותחו ע"י החברה. הנהלת סייפ-טי מאמינה כי הפיתרון שלה ייחודי במובן זה. סייפ-טי שואפת למעמד של שחקן משמעותי בתחום ה"אינטרנט של הדברים" וכלי הרכב האוטונומיים - המהווים קטליזטורים פוטנציאליים לצמיחה משמעותית".  
"החברה השלימה באחרונה גיוס פרטי בשני סבבים בסכום מצטבר של כ-25 מיליון שקל מאז חודש אפריל (מתוכם 700 אלף דולר הועברו לפני סגירת דו"ח הרבעון הראשון). אנו מוצאים את החברה כבעלת פוטנציאל במגוון היבטים, אך עם זאת, קיימים בה סיכונים מובנים המאפיינים חברה צעירה הפועלת בשוק אבטחת המידע הרווי תחרות. להבנתנו, ככל שהחברה תצליח לחדור לשווקים בצפון אמריקה ובאירופה ,היא תהווה יעד אטקרטיבי לרכישה בשנים הקרובות, על רקע מגמת המיזוגים והרכישות המאפיינת שוק זה".
"בשורה התחתונה, אנו מעריכים את שווי החברה ב-48.1 מיליון דולר169.2 מיליון שקל כאשר מציבים מחיר יעד של 2.39 דולר8.4 שקל למניה". נציין כי מחיר היעד משקף אפסייד נאה בהחלט של כ-27% על מחירה הנוכחי בת"א. 
לסיכום, כך רואים בפורסט אנד סאליבן את התקדמות סייפ-טי:
מניית חברת אבטחת המידע רשמה מאז תחילת השנה הנוכחית תשואה חיובית דו ספרתית של 47% לשווי שוק של כ-135 מיליון שקל. את השנה החולפת חתמה המניה בתשואה שלילת בשיעור דומה.
תנועת מניית סייפ-טי ב-12 החודשים האחרונים: 
תגובות לכתבה(3):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 3.
  נראה כמו PR אחד גדול
  משה 03/07/2017 22:17
  הגב לתגובה זו
  0 0
  ריווחיות יש בחברה ?? נראה לכאורה כמו הרבה אוויר חם
  סגור
 • 2.
  סייפ
  £££ 03/07/2017 15:44
  הגב לתגובה זו
  1 1
  סייפאתמול ושלום הורידו הנייר 8% .קנו והיום הגיע הודעה ועלה 8%
  סגור
 • 1.
  המלצות בפריצת מחיר שזז הצידה
  פעם כאן פעם שם 03/07/2017 14:41
  הגב לתגובה זו
  0 1
  היה עדיף לחכות שנה על המניה והרוויח 200% מלהשקיע עכשיו ולהרוויח 20%...
  סגור