יובנק קרנות נאמנות תופסים את 2 המקומות הראשונים בדרוג התשואה של כלל קרנות הנאמנות בחודש אפריל

הקרן 'יובנק רוסיה ומזרח אירופה' רשמה את התשואה הגבוהה בתעשייה ואחריה 'נאסד"ק כפליים", גם היא של יובנק.
|
יובנק קרנות נאמנות תופסים את 2 המקומות הראשונים בדרוג התשואה של כלל קרנות הנאמנות בחודש אפריל

חודש אפריל היה חודש חיובי ביותר בבורסה בתל אביב. המעו"ף השלים חודש רביעי ברציפות של עליות שערים ולמעשה, מתחילת השנה ראינו חודשים חיוביים בלבד, זאת לאחר 7 חודשים רצופים של ירידות שערים.תעשיית הקרנות כמובן נהנתה מהאווירה החיובית בל חודש אפריל. רפי ניב, מנכ"ל קרנות הנאמנות של ישיר בית השקעות, אמר בשיחה עם Bizportal כי "רואים יציאה חזקה מאוד של הציבור מהקרנות הכספיות, הציבור בעצם יוצא מהמקלטים. יש לכך מספר סיבות אבל הסיבה העיקרית היא שאנשים נכנסו לקרנות הכספיות בכדי שלא להפסיד כסף, במצב השוק הנוכחי, אנשים מחפשים להרוויח וכבר פחות חושבים על לא להפסיד."

הקרנות החזקות בחודש אפריל

מבדיקת BIzportal לביצועי קרנות הנאמנות לחודש אפריל, עולה כי הקרנות של יובנק תופסות את 2 המקומות הראשונים בדרוג התשואה הכללי. הקרן שרשמה את התשואה הטובה ביותר מבין כלל קרנות הנאמנות היא 'יובנק רוסיה ומזרח אירופה' שרשמה עלייה של 24.9% (ומרכזת נכסים בהיקף של 17.6 מיליון שקלים). מייד לאחריה ממוקמת ' כפליים', גם היא של יובנק, עם של 24.7% בחודש אפריל (הקרן מרכזת נכסים בהיקף של 11.2 מיליון שקלים).

בין המקומות 3-5 נמצאות קרנות אגרסיביות (מכפילות תשואה) שמשקיעות במדדים המעו"ף או ת"א-100. את רשימת 10 הקרנות החזקות לחודש אפריל זוגרת 'הלמן אלדובי הזדמנוות' עם תשואה של 20.6%.הקרנות שרשמו את התשואה הגרועה בחודש אפריל

הקרנות באפיק השקלי הארוך רשמו בחודש אפריל את התשואות החלשות ביותר, זאת כאשר האפיק עצמו רשם ירידה של 4.3% בחודש אפריל (התשואה הגרועה מבין כלל האפיקים בבורסה.

פיא שקלית ארוכה רשמה את התשואה הגרועה בחודש אפריל - מינוס 5.26%. אחריה נמצאת מגדל דקלה שקלים ארוכים עם תשואה שלילית של 5%. פרימזה שקלית ארוכה רשמה ירידה של 5% גם היא.

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות