מתרחבת בדיור מוגן: עזריאלי רכשה את בית "פאלאס" בת"א ב-270 מיליון שקל

במקביל ממשיכה הקבוצה בפעילות הייזום בתחום הדיור המוגן עם שני פרויקטים להקמת מתחמי דיור מוגן במודיעין ולהבים
|
פאלאס עזריאלי, צילום: יח"צ

{עזריאלי קבוצה} הודיעה היום (ד') על רכישת 100% ממניות חברה פרטית המחזיקה ומנהלת את בית הדיור המוגן פאלאס בתל אביב בסכום של כ- 270 מיליון שקל.

בית פאלאס, הוא מתחם דיור מוגן אשר הוקם בשנת 2005 על ידי הלנה ויעקב שחם, אשר השקיעו בהפיכתו ליוקרתי ואיכותי בענף. המתחם ממוקם ברחוב ויצמן בסמיכות לבית החולים איכילוב בתל אביב, בשטח כולל של כ- 30,000 מ"ר. הבית כולל שני מבנים בהם 231 יחידות דיור בתפוסה של 100% ו-4 מחלקות סיעודיות.

ביזפורטל מגייסת כתבי שוק הון. אולי זה אתם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

העלאה
* כל השדות חובה

תודה שהשארת פרטים, נשתדל לחזור אלייך בהקדם

במסגרת העסקה, כ-10% מהתמורה יופקדו בנאמנות במעמד חתימת ההסכם והיתרה תשולם במועד השלמת העסקה. ה-FFO השנתי הממוצע מהנכס, צפוי לעמוד על סך של כ- 30 מיליון שקל. לצורך קביעת ערך הנכס בעסקה נעשה שימוש בשיעור היוון של כ-9%-9.25%.

בשנתיים האחרונות הגדירה הקבוצה את תחום הדיור המוגן כמנוע צמיחה חדש, בין היתר, על רקע מגמת העלייה בתוחלת החיים והמחסור הקיים בבתים חדשים ואיכותיים המנוהלים בסטנדרטים גבוהים. בהתאם לכך, מצטרפת עסקה זו לשני פרויקטים שיוזמת הקבוצה בתחום, האחד במודיעין והשני בלהבים. פרויקט הדיור המוגן במודיעין צפוי לכלול בעתיד (לאחר הקמה) כ- 240 יחידות דיור מוגן, אגף סיעודי הכולל כ- 72 מיטות סיעודיות וכ- 60 יחידות דיור תומך, בשטח כולל של כ- 35,000 מ"ר. בלהבים נערכת הקבוצה להקים כ- 360 יחידות דיור מוגן וכ- 72 מיטות באגף סיעודי, בשטח כולל של כ-44,000 מ"ר.
 
בכל בית דיור מוגן של הקבוצה ניתן יהיה למצוא מרכז תרבות ובילוי, חדרי כושר, בריכת שחיה, שירותי רפואה ושירותים קהילתיים נרחבים לרבות חוגים ופעילויות העשרה ייחודיות. 
תחום הדיור המוגן של הקבוצה מנוהל על ידי מר יורם בן פורת, לשעבר מנכ"ל רשת "מגדלי הים התיכון" אותה פיתח להיות רשת דיור מוגן משמעותית בישראל.

דנה עזריאלי, יו"ר הקבוצה: "פעילות הדיור המוגן משתלבת היטב בראייה האסטרטגית של הקבוצה ומהווה מנוע צמיחה נוסף לפעילות הנדל"ן המניב של הקבוצה. מעבר לכך שהקבוצה מזדהה עם ההיבט האנושי של הפעילות בתחום הדיור המוגן, הקבוצה מעריכה כי איתנותה הפיננסית, הניסיון הניהולי שלנו והפריסה הארצית של נכסי הקבוצה יתרמו רבות לפעילות זו. אנו נכנסנו לתחום הדיור המוגן בכוונה ברורה להיות מחויבים ונוכחים לטווח הארוך ואנו בטוחים כי נעניק לדיירי הנכסים שלנו בטחון ושירות יוצאי דופן בענף"
 
יובל ברונשטיין מנכ"ל קבוצת עזריאלי: "הביקושים בתחום הדיור המוגן הולכים ומתרחבים וההיצע הקיים אינו מספק. אנו מאמינים שהפעילות היזמית שלנו, כמו גם רכישה זו, יציבו אותנו כשחקן איכותי, אמין ויציב בענף זה. כמו כל פעילות עסקית בקבוצה שלנו, אנו ניגשים גם לתחום זה עם אנשי המקצוע הטובים בענף, תוך העמדת מיטב המשאבים שלנו לטובת העניין. אדגיש, כי פעילות זו משתלבת היטב בתוכניות שלנו להמשך הצמיחה בתחומי הליבה שהם נדל"ן מניב במשרדים ובקניונים".

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות