הישג ראשון לנאום נתניהו: ניצח את כוכב נולד בקרב על מספר הצופים

בנאומו של ראש הממשלה צפו מעל ל-550 אלף משקי בית בערוץ 2, 10 ו-1, עם זאת התוכנית 'כוכב נולד' זכתה לרייטינג של 27.7% צפייה אשר מהווים כ-428.9 אלף משקי בית
|

אין ספק שיום השידורים של היום הראשון בשבוע היה ערב של ראש הממשלה, עם זאת כוכב נולד עקף את ביבי ברייטינג ובגדול (למרות שהרייטינג של ביבי פוצל ל-3 ערוצים) . השידורים הוקדשו כמעט במלואם לנאום חזונו המדיני של ביבי אך נראה היה כי לכתבים ולפרשנים אין כל מידע על נאומו הקרב, כל זאת בשל היעדר הדלפות וציטוטים, לכן שעות השידור עד לנאום עצמו 'נמרחו' באמצעות מעברים בין מוקדי השידור השונים, והרייטינג בהתאם. הסקופ העיתונאי הגדול של הערב היה זה של אמנון אברמוביץ' אשר הודיע כי עו"ד ציון אמיר, המייצג את דודו טופז ואת נשיא המדינה לשעבר, משה קצב, הוזמן באופן אישי (על ידי ביבי) לנאום.

נאומו של ביבי שודר בכלל הערוצים ובשידור הישיר צפו מעל ל-550 אלף משקי בית בערוץ 2, 10 ו-1. תוכניות האקטואליה לא פסחו על הנושא ולהלן הרייטינג היומי: 'חדשות 2 - נאום נתניהו' דורגה במקום ה-2 עם 17.5% צפייה, המהדורה המוקדמת זכתה ל-11.5% שיעורי צפייה ודורגה במקום ה-4. חדשות 10 מדורגת במקום ה-6 עם 10.4% צפייה כאשר ה'מוקדמות לנאום' בערוץ זדורגה במקום ה-12 עם 7% צפייה. 'שש עם עודד בן-עמי' עם 10.1%. חדשות הערוץ הראשון 'מבט' במקום ה-9 עם 8.4% שיעורי צפייה והנאום עצמו, דורג במקום ה-10 עם 7.8% שיעורי צפייה.

כוכב נולד עם 27.7% צפייה הרייטינג הנמוך ביחס לעונה אך עדין התוכנית מובילה בראש טבלת הרייטינג היומית. הסדרה 'פולישוק' שומרת על יציבות ומדורגת במקום ה-3 ברייטינג זהה (17.5%) לשידור נאומו של ביבי בערוץ 2.

התוכנית המקור סוף סוף מצליחה לעלות ולהגיע לרייטינג מכובד, יכול להיות שהתוכנית זכתה מנאומו של ביבי ומי שראה את הנאום נשאר לראות את התוכנית אשר שודרה מיד אחריו (20:59). התוכנית עמדה על כ-10.1% שיעורי צפייה (בדומה ל'שש עם עודד בן-עמי').

בדירוג הכללי: 3 תוכניות לקשת, 3 לחברת החדשות 2, 2 תוכניות לערוץ 10 ו-2 תוכניות לרשות השידור.

* הנתונים נמסרו על-ידי הוועדה הישראלית למדרוג והופקו על-ידי טל-גאל- TNS, ומתייחסים למשקי בית יהודיים.

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות