קאר2גו: ההכנסות צמחו, ההפסד התפעולי גדל ל-3.7 מיליון שקל

הכנסותיה של החברה ברבעון השלישי הסתכמו בכ-12 מיליון שקל בהשוואה לכ-9.6 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד; ההפסד התפעולי של החברה גדל בכ-14%
|
הרכב השיתופי בחיפה, צילום: המשרד להגנת הסביבה

חברת קאר2גו מדווחת על עליה של כ-22% בהכנסות הרבעון השלישי, אך על ירידה של כ-14% ברווח התפעולי בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד.

ההכנסות הסתכמו בכ-12 מיליון שקל בהשוואה לכ-9.6 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד. הגידול ברובו נובע מהרחבת הפעילות לערים נוספות, כמו חיפה, ראשון לציון, נתניה וירושלים והרחבת הפעילות במלטה, ומגידול בהיקף הפעילות בתל- אביב.

עם זאת, ההפסד התפעולי של החברה גדל בכ-14% והסתכם בכ-3.7 מיליון שקל לעומת כ-3.2 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד, כשבחברה מייחסים את העמקת ההפסד לשחיקה ברווח הגולמי ועלייה בהוצאות התפעוליות. עיקר השחיקה ברווח הגולמי מקורה בהרחבת הפעילות לערים נוספות, כשבנוסף, נרשמה ירידה ברווחיות בתל-אביב בעקבות גידול בעלויות ניהול ותפעול מערך הרכבים השיתופיים.

חברת קאר2גו הוקמה לפני כעשור בת"א, במטרה לצמצם את בעיות הפקקים והחניה בעיר, ומאז התרחבה לגבעתיים, רמת גן, רעננה, הרצליה, ראשון לציון, חיפה, נתניה, ירושלים, אשדוד, ובקרוב תחל לפעול גם בבאר שבע. החל מחודש יולי השנה, החליט דירקטוריון שגריר, החברה האם, לשנות את שמה, והיא נקראת מעתה "גוטו גלובל מוביליטי".

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות