וול סטריט השבוע: עונת הדו"חות במרכז, האירוע הדרמטי - יום שישי ב-15:30

אחרי נפילה של 3.5% בינואר, המשקיעים בוול סטריט ינסו להתאושש, עם שבוע רווי אירועים. בין המדווחות - טבע, נייס ונובל אנרג'י
|
וול סטריט עליות
שבוע המסחר בוול סטריט ייפתח כאשר הסוחרים ינסו לאתר כיוון, זאת לאחר חודש ינואר בו צלל מדד ה-S&P500 בלמעלה מ-3.5% ורשם בכך את פתיחת השנה הגרועה מאז 2010. בשבוע החולף השיל המדד המוביל בארה"ב 0.47% בלבד אבל השלים בכך שבוע שלישי ברציפות של ירידות שערים.

השבוע, עונת הדוחות שמתקרבת לישורת האחרונה תמשיך כנראה לתת את הטון, וזאת לצד המצב בשווקים הגלובאליים, ובעיקר בשווקים המתעוררים, שימשיך לרכז עניין. בין לבין, המשקיעים יגיבו גם דיווחי המאקרו והשבוע צפוי להיות רווי בדיווחים שכאלה ובראשם נתון התעסוקה.

נתוני מאקרו השבוע

ביום שני (3.2) יתפרסם מדד מנהלי הרכש לתחום הייצור, כאשר קונצנזוס האנליסטים צפוה כי המדד יעמוד על 53.9 נקודות, לעומת 55.0 בסקר הקודם. ונציין כי קריאה מעל 50 אומרת התרחבות, וליהפך. בשני יפורסם גם סקר ה-ISM לעניין הייצור וכמו כן גם נתון הוצאות הבניה בארה"ב.

ביום שלישי (4.2) צפוי להתפרסם נתון היקף ההזמנות מהמפעלים. נתון זה הוא אחד הנתנונים המצביעים על קצב התרחבות המשק, וההערכות הן כי נראה התכווצות של 1.8% בשל תנאי מזג האוויר.

ביום רביעי (5.2) צפוי להתפרסם סקר ה-ADP, המהווה מדד מוקדם לנתוני האבטלה הרשמיים שיתפרסמו ביום שישי. ההערכה היא כי תוספת המשרות למשק תעמוד על 170,000 משרות.

ביום שישי (7.2), צפוי להתפסרם הנתון החשוב ביותר - מצב התעסוקה במשק האמריקני. על-פי צפי האנליסטים, שיעור האבטלה ישאר על 6.7%. התחזית היא לתוספת של 181 אלף משרות, זאת לאחר שבחודש דצמבר נוספו למשק 74 אלף משרות בלבד. נזכיר כי בחודש שעבר מדובר היה בפספוס אדיר אל מול התחזיות.

המדווחות הבולטות

ביום שני (3.2) צפויה סיסקו לפרסם את דוחותיה בטרום

ביום רביעי (5.2), צפויות לדווח חברות קוקה קולה, נייס, טוויטר וטיים וורנר, כולן יפרסמו לפני פתיחת המסחר.

ביום חמישי (6.2) צפוי יום עמוס במיוחד עם פרסום דוחותיהם של טבע, פריגו ונובל אנרג'י לפני המסחר, ודוחותיה של לינקד-אין במסחר המאוחר.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות