שימו לב: אלו העדכונים הצפויים במדדי התל-בונד, והביקושים וההיצעים הצפויים במדדים ובסדרות

לקראת עדכון מדדי התל-בונד של הבורסה, שווה לשים לב לביקושים ולהיצעים הצפויים להגיע מתעודות הסל והקרנות המחקות בשלב הנעילה
 | 
עדכון המדדים
בעוד קצת יותר משבועיים, ב-19 במאי, תבצע הבורסה את העדכון החצי שנתי במדדי התל בונד. תקופת המדידה לשינוי הקרוב החלה ב-17 באפריל והסתיימה ב-27 באפריל, כשההתאמות של מנהלי תעודות הסל והקרנות המחקות תבוצענה בפועל בתום יום המסחר של ה- 19 במאי, יום חמישי.
נזכיר כי החל מהעדכון הקרוב, יחולו מועדי עדכון מדדי התל בונד בחודשים מאי ו-נובמבר, ולא באפריל ואוקטובר כפי שהיה נהוג עד היום.
ביזפורטל מגייסת כתבי שוק הון ביזפורטל מגייסת כתבי שוק הון
על מנת לאמוד את הכניסות והיציאות הצפויות מהמדדים, אנליסט המדדים ידידיה אפק מ'פסגות' ביצע בדיקה על בסיס נתוני הנעילה של תקופת המדידה, ואלו השינויים הצפויים במדדי התל-בונד המרכזיים: 

במדד תל בונד 20 צפויים להרשם במצטבר היצעים משמעותיים של כ-712 מיליון שקל.
במדד זה, כדאי לשים לב כי הסדרה "מבני תעשיה אגח יד" צפויה לחוות היצע גבוה של כמעט 256 מיליון שקל בשל יציאתה מהמדד, ההיצע של "לאומי התח נד יד" יעמוד על כ-133 מיליון שקל, וזה של "דלק קבוצה אגח יח" יעמוד על מעל ל-106 מיליון שקל.
מנגד, בצד הביקושים, סדרת לאומי אגח 177 תזכה לביקושים גבוהים של כ-508 מיליון שקל, חשמל אגח 27 תזכה לביקושים של 153 מיליון, ו-אמות אגח ב צפויה לחוות ביקושים של מעל ל-104 מיליון שקל.
מדד תל בונד 40 יהנה מביקושים מצרפיים של 111 מיליון שקל, ואלו השינויים הצפויים בו:

מדד תל בונד 60 צפוי לסבול מהיצע גבוה של כ-601 מיליון שקל, ואלו השינויים הצפויים בו:

אלו השינויים הצפויים במדד תל בונד שקלי (הרחבה בתחתית הטבלה):
לגבי מדד תל-בונד שקלי, נציין כי צפוי היצע מצרפי גבוה של יותר מ-1.1 מיליארד שקל, וזאת בשל הרחבת המדד ב-17 סדרות (כניסתן של 20 הסדרות החדשות ויציאתן של 3 סדרות המתקרבות למועד הפדיון.
ברמת סדרות ספיציפיות, בטבלה למטה מצויינות אלו שתזכנה לביקושים בולטים (חלקן הוזכרו מעלה):

לסיום, אלו ההיצעים הבולטים בסדרות ספיציפיות:
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה