נייקי תפרסם את הדו"ח עם סיום המסחר - מה מצפים המשקיעים לראות?

 | 
עונת הדו"חות
עם סיום המסחר הערב נייקי NIKE -0.06% NIKE 88.53 -0.06% NIKE סגירה:0 פתיחה:88.31 גבוה:88.67 נמוך:88.17 מחזור:-- לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: תדווח את הדו"ח שלה לרבעון הפיסקלי הראשון. לקראת הדיווח נרשמת פאסימיות מסוימת בנוגע לתוצאות החברה לאור תחרות גוברת בתחום ביגוד הספורט על ידי חברת אנדרארמור (סימול: UA) או אדידס. התחרות הגוברת מכרסמת בהכנסותיה של החברה, אך יש לציין שלאורך השנים החברה הצליחה לייצב עצמה כדומיננטית בשוק הספורט. 
לאורך השנים הדומיננטיות של החברה זיכתה אותה בכבוד בקרב האנליסטים. בתוך כך הדירוג הממוצע של המניה עומד על דירוג גבוה של "אחזקת יתר" (כלומר רוב האנליסטים ממליצים להחזיק אותה יותר מסך משקלה בסקטור). ממוצע מחיר היעד של החברה שנה מהיום עומד על 64.6 דולר. מדובר באפסייד של 16% מהמחיר העכשווי. היום המניה יורדת בשיעור של 1.4% בשלב טרום המסחר לכדי שפל של שלושה חודשים.
ביזפורטל מגייסת כתבי שוק הון ביזפורטל מגייסת כתבי שוק הון
חזרה לדו"ח: קונצנזוס השוק עומד על רווחים רבעוניים של 56 סנט למניה. מדובר על ירידה של 11 סנט למניה לעומת השנה שעברה, או ירידה בשיעור של 16%. בצד המכירות, השוק חוזה לסך של 8.87 מיליארד דולר, גידול של כ-46 מיליון לעומת שנה שעברה. 
הפאסימיות היחסית מפתיעה לאור עברה הטרי של החברה משנת 2015. דאז החברה פרסמה אמש דו"חות רבעוניים, ניפצה את תחזית הרווח וסיפקה צפי חזק לגבי הזדמנות עתידיות. בתוך כך המניה זינקה לשיא כל הזמנים והחברה אל שווי שוק של מעל 110 מיליארד דולר. עתה העת לבחון אם צפי ההזמנות העתידיות של החברה שחזתה אשתקד אכן יעמוד לימינה.   
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה