אינפומד של נובולוג רוכשת 75% מחברת אודורו ב-19 מיליון שקל

עם הרכישה, אתר הבריאות מקבוצת נובולוג מרחיב את שירותיו המקוונים למתן פיתרונות טכנולוגיים למערכות תורים לרופאים
|
שירותי רפואה מקוונים, צילום: istock

נובולוג באמצעות אינפומד, מאתרי הבריאות המובילים בישראל, רוכשת עד 75% מחברת אודורו מערכות תמורת כ-19 מיליון שקל. הרכישה תמומן כולה ממקורותיה העצמיים של אינפומד, לרבות באמצעות מקורות שתעמיד לה נובולוג.

אודורו מערכות מתמחה בפתרונות טכנולוגיים לרופאים ומרפאות ומספקת מערכת תורים ממוחשבת לרופאים בישראל באמצעות האינטרנט, מענה טלפוני אינטראקטיבי ומענה אנושי, וידוא תורים, תזכור תורים וכדומה. בכך אינפומד מקווה להטמיע את הטכנולוגיות לאתר שלה ולשדרג את מערך השירות המקוון שהיא מעניקה ללקוחותיה.

"רכישת ההחזקות באודורו מבוצעת על ידי אינפומד כחלק מתכנית החברה לרכוש פעילויות ולהרחיב את סל השירותים אותם מציעה כיום החברה וכחלק מתכנית החברה לפתח ולהציע שירותים ללקוחות הקצה", נכתב בהודעה שנמסרה לבורסה מטעם החברה.

עירן טאוס, מנכ"ל החברה מסר: "אנו שמחים להודיע על עסקה לרכישת עד 75% מחברת אודורו מערכות אשר מספקת מערכות תורים ממוחשבות לאלפי רופאים בישראל.  

"רכישת ההחזקות באודורו תואמת את אסטרטגיית הקבוצה להפוך לשחקן מוביל באספקת שירותי בריאות ללקוחות הקצה. זיהינו את הצורך הגובר של רופאים, מרפאות וכמובן לקוחות הקצה למעבר למערכות דיגיטליות לניהול תורים ולניהול ממשק אינטראקטיבי.

"אודורו מהווה פלטפורמה טכנולוגית להרחבת הפתרונות המוצעים ללקוחות אינפומד ובכוונתנו לפעול להרחבת סל השירותים והמוצרים המוצעים על ידי אודורו ללקוחותיה.  אנו משוכנעים כי שילוב סל המוצרים הנוכחי של אודורו עם השירותים שמספקת אינפומד צפוי לתרום לבניית עוגן נוסף של רווח ותזרים לקבוצת נובולוג.

"אנו פועלים להמשך צמיחתה של הקבוצה ובכוונתנו להמשיך ולהתמקד בהשבחת הפעילויות הקיימות לצד רכישות המשלימות את סל מוצרי חברות הקבוצה".

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות