"אסיפת בעלי המניות הקרובה תשפיע על עתידה של מלאנוקס"

במכתב לבעלי המניות מתריע המנכ"ל איל ולדמן למשקיעים: "בעלי המניות יעניקו חשיבות רבה יותר לחופש הבחירה שניתן לדירקטוריון שהם רוצים"
|
איל וולדמן, צילום: יח"צ
הקרב על דירקטוריון מלאנוקס עולה מדרגה. בהמשך למכתב ששלחה קרן סטארבורד ובו המשיכה להלין על התנהלות ההנהלה, במלאנוקס שיגרו היום מכתב לבעלי המניות בקריאה לשמור על זכויותיהם ש לבעלי המניות.
מנכ"ל החברה, איל ולדמן, כתב: "ההחלטה לקיים אסיפת מניות היא חיונית להגנה על עקרון הבחירה של בעלי המניות, כדי לחזק את העובדה כי המשך יישום מוצלח של אסטרטגיית הצמיחה ארוכת הטווח שלנו מספקת ערך וכן כדי להבהיר היבטים מסוימים בשוק".
"באסיפה המיוחדת אשר תתקיים במאי 2018, יתבקשו בעלי המניות להצביע בעד שתי הצעות בעניין יישום ממשל תאגידי בסטנדרט הגבוה ביותר. הצבעות אלו מיועדות לחזק את עקרון ותהליך הבחירה של בעלי המניות במצבים בהם "הבחירות לדירקטוריון החברה הינן במחלוקת", על ידי מתן אפשרות לבעלי המניות לבחור במועמדים אשר לדעתם יובילו באופן הטוב ביותר את האסטרטגיה של מלאנוקס להצלחה בטווח הארוך".
ולדמן מתריע לבעלי המניות כי "ההחלטות שתתקבלנה באסיפת בעלי המניות השנתית תשפענה באופן נחרץ על עתידה של מלאנוקס. הדירקטוריון סבור כי בעלי המניות יעניקו חשיבות רבה יותר לחופש הבחירה שניתן להם בהרכבת הדירקטוריון שהם רוצים - ללא חשש מפני השלכות בלתי מכוונות, מאשר לעיכוב הקצר במועד ההיסטורי של אספת בעלי המניות השנתית. ביעדי מרווח תפעולי מסוימים וללא חזון ליצירת ערך בר קיימא. צמיחה דורשת חזון, זמן, השקעה, מומחיות וסבלנות - אך הגמול הוא הרבה יותר גדול ובר קיימא מאשר הנדסה פיננסית. זהו הערך ארוך-הטווח האמיתי".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות