אספן, מיטב דש ומנורה רוכשות נכס בהולנד ב-96 מיליון שקל

הנכס הנרכש משתרע על כ-6,218 מ"ר, מתוך קומפלקס של כ-60 אלף מ"ר, ומהווה חלק מבניין משרדים
|
הנכס הנרכש באמסטלפיין, הולנד, צילום: יח"צ
אספן' מיטב דש ומנורה מבטחים חתמו על הסכם לרכישת נכס נוסף באזור Amstelveen שבהולנד תמורת כ-96 מיליון שקל (כ-22.6 מיליון אירו).
רכישה זו מצטרפת לפורטפוליו נכסים שרכשו החברות בהולנד, בהמשך לדיווחים שפרסמה החברה בספטמבר ובדצמבר 2017. אספן גרופ מחזיקה כ-33% מחברת הנכס וחלקה בתמורה הינו בסך 31.7מיליון שקל (כ-7.5 מיליון אירו). הנכס הנרכש הינו חלק מקומפלקס משרדים אשר ממוקמות בו בין היתר, חברות כדוגמת BDO, ESPRIT, ABN Amro, LG ועוד.
הנכס הנרכש משתרע על כ-6,218 מ"ר, מתוך קומפלקס של כ-60 אלף מ"ר, ומהווה חלק מבניין משרדים בו 6 קומות משרדים ו-217 מקומות חניה. כיום מאוכלס הנכס הנרכש במלואו ע"י Meijburg & Co., חברת ייעוץ המס שלKPMG בהולנד. לידיעת החברה, מסתכמות הכנסות השכירות השנתיות נטו מהנכס בכ-7.7 מיליון שקל (כ-1.8 מיליון אירו), ומגלמות תשואה שנתית של כ-8%.
אספן גרופ מימנה את חלקה בתמורה ממקורותיה העצמאיים והתקשרה בהסכם עקרונות לא מחייב עם תאגיד בנקאי זר שהעמיד את המימון לרכישת הנכסים בהולנד.
בסוף שנת 2017 דיווחה אספן גרופ על השלמת הסכם אסטרטגי יחד עם מנורה מבטחים ומיטב דש לרכישת פורטפוליו נכסים בהולנד תמורת כ-472 מיליון שקל , אשר מוחזק בחלקים שווים על ידי שלוש הרוכשות. הפורטפוליו כולל שטחי משרדים, מסחר ואחסון להשכרה בהיקף של כ-62,000 מ"ר וכן 1,152 מקומות חניה.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות