בדרך לאיחוד בנקאי ב-EU: "נעשה הכל בשביל להבטיח את התאוששות היבשת"

על פי דבריו של נציב האיחוד האירופי לעניינים מוניטריים, אולי רהן לרשת CNBC הסיכויים לאיחוד בנקאי ב-EU גבוהים. "מדובר במשהו שהוא חשוב עבור הכלכלה העולמית". בינתיים, הבורסות באירופה נעלו עם נטיה לעליות
 | 
האיחוד האירופי
איחוד בנקאי באירופה מתקרב? על פי דבריו של נציב האיחוד האירופי לעניינים מוניטריים, אולי רהן לרשת CNBC יכול להיות שכן. "אני מאמין שקיים סיכוי להגיע לסיכום על רפורמה במערכת הבנקאות האירופית ביום רביעי הקרוב כאשר שרי האוצר של היבשת יפגשו," אמר רהן.

"יהיה חשוב מאוד לשמור את המומנטום מהפגישה האחרונה שלנו ולפעול על מנת לסיים את המו"מ עם הסכמה לגבי איחוד בנקאי ביבשת." לסיום, נציב האיחוד האירופי לעניינים מוניטריים הדגיש אסור למקבלי ההחלטות ביבשת להיות שאננים בנוגע למצב הכלכלי של אירופה.

"כולנו צריכים לשים לב להשפעה שתהיה לרפורמה כזאת על האיחוד האירופי. מדובר במשהו שהוא חשוב עבור הכלכלה העולמית. אנחנו צריכים להישאר במסלול לרפורמה ולהבטיח שנעשה את הכל על מנת להבטיח את התאוששות היבשת".

הרעיון לגבי איחוד בנקאי באיחוד האירופי עלה כבר לפני שנה, אבל עקב מחלוקות לגבי התנאים שבמסגרתם יתבצע האיחוד מנעו ממנו להתקיים עד היום. בינתיים, הבורסות באירופה נעלו היום בנטיה לעליות שערים. הפוטסי הלונדוני זינק 1.2%, הדאקס הגרמני טיפס 1.55% ווהקאק הצרפתי עלה 1.5%.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה