מתרחבת בסין: מיקרומדיק מדווחת על הצלחה בפיילוט והזמנה משמעותית

החברה שמוחזקת ע"י ביו לייט דיווחה על הזמנה שנייה, הפעם של 100 אלף בדיקות לגילוי מוקדם של סרטן צוואר הרחם
|
(2)
סטיבן איתן
חברת מיקרומדיק -2.88% מיקרומדיק 43.9 -2.88% מיקרומדיק בסיס:45.2 פתיחה:45.2 גבוה:44.6 נמוך:41.6 תמורה:31,573 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: מקבוצת ביולייט +0.03% ביולייט 883.9 +0.03% ביולייט בסיס:883.6 פתיחה:883.6 גבוה:884 נמוך:883.6 תמורה:25,281 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: הודיעה על הרחבת מכירותיה לשוק הסיני. החברה מדווחת על תוצאות חיוביות בפיילוט, שבוצע במוצר ה- CellDetect, אותו פיתחה החברה, לאיתור וזיהוי סרטן צוואר הרחם, בבית חולים מרכזי בבייג'ין וכן על קבלת הזמנה שנייה משמעותית לרכישת ערכות לבדיקת סרטן צוואר הרחם מהשותף האסטרטגי בסין, חברת Biomics, הכוללת 100 אלף בדיקות. זאת בהמשך למשלוח מסחרי ראשון שהעבירה מיקרומדיק לחברת Biomics, ואשר כלל 20 אלף בדיקות ראשונות. ההערכות בשוק הן כי שווי העסקה מוערך בין חצי מיליון למיליון דולר.

להערכת מיקרומדיק, התוצאות החיוביות בפיילוט שבוצע בבית החולים בבייג'ין מהווה צעד חשוב לקראת המשך החדרת המוצר לשוק הסיני והרחבת מכירותיו. מוצר ה-CellDetect של מיקרומדיק נבדק במשך כשלושה חודשים ובוצעו באמצעותו בדיקות של 172 מקרים של נשים עם סרטן או טרום סרטן צוואר הרחם בסין.

מתוצאות הדו"ח של בית החולים, שבו נערך הפיילוט, עולה כי ב-95% מהמקרים המוצר הראה כי הצביעה המבדלת הצליחה לזהות את התאים הסרטניים וכי המוצר הקל על האנליזה המבוצעת על ידי פתולוגים, ובכך גם עשוי להפחית את עלויות העבודה. כמו כן בדו"ח נכללה המלצה לקדם את החדרת המוצר בבדיקות שגרתיות לזיהוי סרטן צוואר הרחם.

מבית חולים מרכזי נוסף בבייג'ינג, המבצע את הפיילוט, התקבלו תוצאות ביניים דומות. להערכת המפיץ Biomics, תוצאות סופיות מבית החולים השני צפויות להתקבל לקראת סוף הרבעון הראשון לשנת 2014.

סטיבן איתן, מנכ"ל מיקרומדיק, מסר כי "אנו שמחים מאוד על ההצלחה בפיילוט בבית החולים המרכזי בסין ומתכוונים לרתום כעת הצלחה זו לטובת המשך הרחבת המכירות בשוק הסיני. העובדה שהשותף הסיני שלנו, Biomics, הזמנה שנייה של בדיקות, ובהיקף משמעותי גבוה מזה שנרכש על ידו בהזמנה קודמת, מעידה על העניין ההולך וגובר במוצר בשוק הסיני ועל ההבנה שהבדיקה הדיאגנוסטית הייחודית שפיתחנו לזיהוי מוקדם של סרטן צוואר הרחם מאפשרת אבחון מדויק של המחלה ועשויה להוות מנוע צמיחה חשוב עבור מיקרומדיק לשנים הקרובות".

מיקרומדיק חתמה במרץ 2013 על הסכם אסטרטגי עם חברת Biomics, המאוגדת תחת חוקי הרפובליקה העממית של סין, בו התחייבה Biomics לאספקה והפצה בסין של מוצר ה-CellDetect של מיקרומדיק לאיתור וזיהוי סרטן צוואר הרחם. למוצר ה-CellDetect אישור מנהל המזון והתרופות הסיני (CFDA) לשיווק בסין.
תגובות לכתבה(2):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  בהחלט מנייה עם פוטנציאל אדיר בשוק הסיני ששווה מליארדי $ (ל"ת)
  אורן 03/02/2014 16:56
  הגב לתגובה זו
  2 1
  סגור
 • 1.
  מנייה אדירה!!!
  רונן 03/02/2014 16:35
  הגב לתגובה זו
  3 1
  הולכת לעשות מאות %%%%%
  סגור
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות