אלרון גייסה 26 מיליון דולר לבריינסגייט - הנה פרטי העסקה

אלרון וחברה גלובלית מתחום מוצרי הבריאות הובילו גיוס בחברת הבת המפתחת טיפול לשבץ. הכסף שיגויס ייאפשר להשלים את הניסוי
 | 
חלום הטיפול בשבץ
חברת אלרון +0.49% אלרון 532.3 +0.49% אלרון בסיס:529.7 פתיחה:518.1 גבוה:533.5 נמוך:518.1 תמורה:11,098 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: מספקת היום למשקיעים עדכון חיובי ביחס לחברת הבת בריינסגייט - חברה שפיתחה מכשיר לטיפול בשבץ מוחי חסימתי באמצעות גירוי חשמלי.

אלרון עדכנה היום כי נחתם הסכם השקעה בחברה בהיקף של 26 מיליון דולר. החלק של אלרון בחברה יעמוד על 8 מיליון דולר. ההשקעה בחברה מתבצעת לפי שווי של 70 מיליון דולר לפני הכסף.

הדבר המעניין במסגרת הדיווח כי את ההשקעה הובילה חברה גלובלית מובילה מתחום מוצרי הבריאות. אלרון לא מסרה את שמה של החברה - ככל הנראה בעקבות דרישה של החברה. אחת הסיבות שיכולות להסביר זאת הן שיקולי תחרות.

הכסף שגויס ייאפשר לבריינסגייט להשלים את הניסוי החשוב במוצר של החברה. הטכנולוגיה של בריינסגייט מאפשרת טיפול בשבץ בחלון זמן של עד 24 שעות מהאירוע. הטיפולים הקיימים היום מאושרים לשימוש בחלון זמן של עד 4.5 שעות בלבד.

הניסוי שעורכת אלרון צפוי לכלול 800-1,000 חולים. עד כה גויסו למעלה מ-500 חולים לטיפול. אבן הדרך הבאה בניסוי צפוי להיות לאחר שהחברה תשלים גיוס של 600 חולים. זה יקרה במחצית השנייה של שנת 2015. אז יתבצע ניתוח של הנתונים ויוחלט האם להמשיך בניסוי או להפסיק אותו.

אלרון מחזיקה לאחר הגיוס כ-30% מהון המניות של בריינסגייט. מדובר באחת מהחברות המהותיות בפורטפוליו שלה אשר רשומה בספרים בשווי שלילי. השלמת הניסוי צפויה לתמוך בהגשת בקשת אישור שיווק ל-FDA במסגרת הליך PMA.

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות