עדכוני המלצות: ברקע לדו"חות מהיום - מה לקנות מה למכור?

 | 
(1)
האנליסטים מתייחסים
עזריאלי קבוצה +0.72% עזריאלי קבוצה 26,720 +0.72% עזריאלי קבוצה בסיס:26,530 פתיחה:26,720 גבוה:26,920 נמוך:26,710 תמורה:2,484,058 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא:
פסגות העלה המלצה לאחר הדו"חות ל'תשואת יתר' והעלה את מחיר היעד למ-167 שקלים למניה ל-175 שקלים למניה: "אנו סבורים כי גם החברה תמשיך להציג דוחות טובים עם יציבות יחסית בהכנסות מנכסים זהים כאשר פעילות הייזום המאסיבית (שרק הולכת ומעצמת) תייצר ערך רב כאשר ה-FFO של החברה אמור לעלות בצורה דרמטית בשנים הקרובות בעקבות השלמת פרויקטים שהחלו, ובנוסף יעלה בזכות הירידה בהוצאות המימון. הצמיחה תימשך עם ייזום פרוייקטים גדולים גם לאחר מכן. הריבית הנמוכה תשמור על שווי נכסי החברה (שמהוונים בשמרנות יתרה)  גם אם תהייה עליית ריבית מסוימת".
לידר שוקי הון: "הקבוצה ממשיכה לספק תוצאות מצוינות לרבות שיפור בכל הפרמטרים התפעוליים.  עזריאלי ממשיכה לצמוח בנכסיה הקיימים ופועלת להבטיח את המשך הצמיחה בהיקפים גבוהים של ייזום ופיתוח. הצמיחה העיקרית של הקבוצה תמשיך להגיע מכיוון הייזום המאסיבי ותמשיך ללוות את הקבוצה לפחות בעשור הקרוב, כך שעדיין קיים פוטנציאל התרחבות משמעותי מהנכסים שנמצאים בשלבי ייזום והקמה". בלידר הותירו את המלצת 'תשואת יתר' למניה עם מחיר יעד של 185 שקלים למניה.
UBS: "אנו חיוביים לגבי קצב ההתקדמות בתכנית של עזריאלי. אנו מעריכים כי היא יכולה לתרום 23 לשווי הנכסי הנקי
בזק -0.21% בזק 235.4 -0.21% בזק בסיס:235.9 פתיחה:236 גבוה:238 נמוך:235.4 תמורה:1,440,657 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא:
לידר: "לאור האווירה הציבורית והפוליטית אנו מניחים כי ייתכן עיכוב לא מבוטל במועד ביטול ההפרדה המבנית, ואנו נותנים לכך ביטוי במודלים שלנו. כתוצאה מכך אנו מורידים את מחיר היעד שלנו מ-8.4 שקלים ל-8 שקלים למניה. בזק עשויה להמשיך להציג תוצאות חזקות ברמת הקבוצה, כאשר התמתנות התחרות בענף הסלולר עשויה להשפיע לחיוב על התוצאות בעתיד. לאחר תקופה שלא היינו חיוביים על מניית בזק, נראה כעת שחלק לא מבוטל מהאיומים על הקבוצה כבר באים לידי ביטוי במניה ואנו לא מזהים בשלב זה טריגרים להרעה מהותית נוספת בתוצאות הקבוצה. התקדמות בנוגע לביטול ההפרדה המבנית ותפנית חיובית בסקטור הסלולר עשויות להוות אפסייד לתוצאות ולתמחור. לאור האמור אנו מעלים המלצה למניית בזק מ'תשואת שוק' ל'תשואת יתר' וסבורים כי התמחור הנוכחי בשוק הינו אטרקטיבי להגדלת חשיפה לנייר".
פסגות: "דוחות בזק בהתאם לציפיות עם שחיקה קלה בשורת ההכנסות ובכל שורות הרווח. תחום המפ"א מהווה את הסיגמנט העיקרי עבור החברה ממנו נובעים מרבית הרווחים. על הפרק חוק ההסדרים וביטול הפרדה מבנית אשר עשויים להביא לשינוי דרמטי לכאן או לכאן בתוצאות העתידיות של החברה. כרגע נראה כי יש לחץ על משרד האוצר להוציא את סעיפי בזק מחוק ההסדרים מצד גורמים רבים בממשלה. עם זאת, אין לדעת כיצד יסתיימו המערכות הללו. על כן אנו כרגע לא משנים את המלצתנו ומותירים אותה על החזק עם מחיר יעד 8.3 שקל שמשקף יציבות יחסית בתזרים העתידי של החברה".  
איי.בי.איי: "לאור תוצאות 9 החודשים האחרונים והיעדר רפורמות מהותיות בעתיד הנראה לעין, אנו עדיין סבורים כי פעילות המפ"א תמשיך להיות העוגן בפעילות הקבוצה, שיעורי הרווחיות ימשיכו להיות גבוהים והדיבידנד ימשיך לדפוק כמו שעון. הדבר היחיד שהשתנה בבזק במהלך התקופה האחרונה הוא מחיר המניה וזאת ככל הנראה נוכח סביבה רגולטורית שנראית פחות אוהדת. על אף הסיכונים הרגולטוריים שעומדים בפני בזק, ההנחה היא שגם אם משהו ישתנה לרעה , זה ייקח זמן ובכל מקרה המודל שלנו מניח ירידה בתוצאות הקבוצה. בנקודת זמן זו ובתמחור הנוכחי אנו סבורים כי מחיר המניה מהווה נקודת כניסה אטרקטיבית ומעלים את המלצתנו לבזק מתשואת שוק לתשואת יתר במחיר של 8 שקל למניה".
רוסאריו ייעוץ ומחקר: "בגדול - התוצאות בדיוק בהתאם לצפי ובהתאם למה שחשבנו על תזרים המזומנים הפנוי, החברה מעדכנת את ההנחיות לסוף השנה בנושא התזרים הפנוי מ- 2 מיליארד שקל ל- 2.2 מיליארד שקל. החברה עומדת יפה בכל הציפיות ומסיימת שנה תזרימית חזקה. נותר לצפות לדו"חות השנתיים ובעיקר להנחיות שתמסור הקבוצה לשנה הבאה. אנו מעריכים כי החברה לא תמסור הנחיות שונות מהותית לעומת שנת 2,016 (בוודאי לא הנחיות משופרות...). רגולציה- אלוהים גדול, אנחנו קטונו. השווי ההוגן שלנו למניית בזק נותר 7.7 שקל, כאשר תשואת הדיבידנד של החברה עומדת על 7.5% ברמה שנתית. השווי ההוגן מייצג מכפיל EBITDA של 7.3 עד 7.5 לשנת 2017, מספיק שמרני לדעתנו".
פרטנר +1.19% פרטנר 1,440 +1.19% פרטנר בסיס:1,423 פתיחה:1,423 גבוה:1,440 נמוך:1,422 תמורה:149,248 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא:
פסגות: "פרטנר רשמה ירידה בשיעור הנטישה, עלייה בהיקף מנויי הפוסט פייד, יציבות ב- ARPU, יציבות ברווח החברה והמשך הפחתת החוב בשוק שעדיין סובל מתחרות אגרסיבית. אנו מעריכים כי החברה תמשיך לפעול לשיפור הפעילות ולכניסה לתחומים חדשים על מנת למצב את עצמה כקבוצת תקשורת כוללת וזאת על אף האתגרים הצפויים בענף".  
ספאנטק +8.18% ספאנטק 598 +8.18% ספאנטק בסיס:552.8 פתיחה:552.8 גבוה:598 נמוך:570 תמורה:484,552 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא:
אמיר ג'יריסאנטרופי: "ספאנטק פרסמה את דוחותייה הכספיים לרבעון השלישי, בהם ראינו סטגנציה במכירות לרבעון השלישי, אך גם ירידה משמעותית ברווח הגולמי (כ-38%) והתפעולי (כ-60%!). כבר ברבעון הקודם הצבענו על מספר סימני אזהרה אשר העלו את הסיכון בהשקעה בחברה: (1) התפטרות מנכ"ל חדש לאחר פחות מחצי שנה בתפקיד. (2) תקלות בייצור בישראל, יחד עם עלייה במלאי וירידה בסעיף הלקוחות. (3) מימוש מניות ע"י נושאי משרה ובעל השליטה. בהסתכלות קדימה, אנו סבורים כי יש לתת את הדעת לשני נקודות עיקריות בחברה זו – מחד – פתרון בעיות תפעוליות וניהוליות אינו עניין פשוט, ומנסיונינו עם חברות תעשיתיות אחרות, לפעמים בעיות אלה מעיקות על התוצאות הכספיות במשך מספר רבעונים לא מבוטל. מנגד, עד כה נראה כי הבעיה העיקרית של החברה היא בשורת הרווח ולא בביקושים, ולפיכך במידה ויצליחו לפתור בעיות אלה, הרווחיות צפויה לחזור לרמתה הטבעית בשנים שקדמו לשנה הנוכחית". נציין כי לפני קצת פחות מחודשיים הוציא ג'יריס המלצה שלילית על ספאנטק עם 'תשואת חסר'". 
כיל +0.82% כיל 1,716 +0.82% כיל בסיס:1,702 פתיחה:1,718 גבוה:1,728 נמוך:1,712 תמורה:1,851,546 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא:
יונתן קרייזמן, ירושלים ברוקראז': "כיל מציגה רבעון חלש וצפוי שאינו מפתיע בהיחשב בדו"חות פוטאש. הבשורות המעודדות הן שבדומה לרבעון הקודם, יתר הפעילויות מצליחות לקזז במידה מסוימת את החולשה באשלג - עלייה של 29% ברווח התפעולי לעומת ירידה של 29% באשלג. נעדכן משיחת הועידה אם יעלו פרטים חדשים".
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  גם על אל על המליצו 450 חחחח (ל"ת)
  קובי 24/11/2016 02:23
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור