אינטק פארמה החלה במו"מ למיסחור תרופה עם מכירות של 500 מ' ד'

חברת השבחת התרופות מנהלת מו"מ עם חברת תרופות מובילה שבמסגרתו היא תנסה למסחר תרופה קיימת שמכירותיה צפויות לזנק ל-1.5 מיליארד דולר ב-2016
|
(3)
אינטק פארמה
חברת {אינטק פארמה} העוסקת בהשבחת תרופות באמצעות טכנולוגיית האקורדיון רוצה להכניס לקליניקה תרופה נוספת. היום דיווחה החברה כי היא מנהלת מו"מ על שיתוף פעולה אסטרטגי עם חברת תרופות מובילה לגבי מיסחור של אחת התרופות שלה.

חברת אינטק פארמה מסרבת לחשוף פרטים אודות זהות החברה איתה מתנהל המו"מ או התרופה שלגביה מתנהל ההסכם, ככל הנראה משיקולים מסחריים. אם המו"מ יבשיל לכדי הסכם, אינטק פארמה תחשוף פרטים נוספים לטובת המשקיעים.

במסגרת העסקה המתגבשת תנסה אינטק פארמה למסחר תרופה שמכירותיה השנתיות בשנת 2011 הסתכמו בלמעלה מחצי מיליארד דולר. על פי חברת Datamonitor העוסקת במחקרי שוק סך המכירות השנתיות של התרופות צפויות לזנק ל-1.5 מיליארד דולר בשנת 2016.

באינטק פארמה מתכננים להתחיל כבר בימים הקרובים בניסויים קליניים בתרופה באמצעות קבוצה קטנה של נסיינים. הניסוי צפוי להסתיים ברבעון הרביעי של השנה. במקביל לניסוי, אינטק פארמה תנהל מו"מ בנוגע להסכם. בחברה מעריכים שהסכם מחייב אם ייחתם עשוי להניב הכנסות של עד עשרות מיליוני דולרים (בכפוף לעמידה באבני דרך) . כמו כן, ההסכם תלוי בהצלחה בניסוי הקליני המסכם.

חשוב לציין, המוצר אליו מתייחס ההסכם המתגבש אינו קשור לשני המוצרים המובילים של החברה: מוצר להפרעות שינה, ומוצר לטיפול בפרקינסון. באמצעות הטכנולוגיה שפיתחה אינטק פארמה היא מתכננת לייצר סוג חדש של תרופה המבוסס על טכנולוגיית האקורדיון. התרופה החדשה, עשויה להאריך את תוקף הפטנט של התרופה ולהגן מגנריקה.
תגובות לכתבה(3):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 3.
  מי מצולם בתמונה ? זה חידון אישים ?
  רמי 03/07/2012 00:23
  הגב לתגובה זו
  0 0
  למדתם מהמתחרה שלכם, לא לרשום את שם המצולמים ?
  סגור
 • 2.
  האם יש פה עיוות שוק ?
  אינטקון 02/07/2012 16:33
  הגב לתגובה זו
  0 0
  מה דעתכם ?
  סגור
 • 1.
  החברה היא פלוריסטם (ל"ת)
  יוסי 02/07/2012 10:12
  הגב לתגובה זו
  0 1
  סגור
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות