איבדה 5% לאחר שהודיעה על כוונתה לבצע הנפקת זכויות

חברת הביומד אינטק פארמה רוצה לגייס מבעלי המניות 15 מיליון שקל. הגיוס יכלול גם כתבי אופציות. בעלי המניות יידרשו להזרים 8.8% משווי השקעתם כדי שלא להיות מדוללים
 | 
(יח"צ)
חברת {אינטק פארמה} צנחה במהלך המסחר עד 13%, זאת לאחר שחברת הביומד הודיעה על בהיקף של 15 מיליון שקל. הגיוס צפוי להתבצע באמצעות , כלומר גיוס שבו ישתתפו רק בעלי המניות. במסגרת הגיוס תנפיק החברה למשקיעים גם כתבי אופציות מסדרה 3 אשר עשויים בעתיד להכניס לחברה סכום נוסף של 9.6 מיליון שקל.

חברת אינטק פארמה פיתחה טכנולוגיה הנקראת 'אקורדיון' שבאמצעותה היא מנסה להשביח תרופות קיימות. שני מוצרים מובילים נמצאים בפיתוח, מוצר לטיפול בחולי סכיזופרניה, ומוצר נוסף לטיפול בהפרעות שינה. המוצר לשינה השלים בהצלחה ניסוי קליני שלב 2. המוצר לסכיזופרניה קרוב להשלמת הניסוי שלב 2.

בעקבות הנפילה היוומי, שווי השוק של החברה התכווץ ל-170 מיליון שקל. המשמעות היא כי המשקיעים המחזיקים ידרשו להזרים לחברה כ-9% משווי השקעתם, זאת כדי לשמר את חלקם בחברה. מבנה ההנפקה הסופי טרם נקבע. בסוף 2011 בקופת החברה היו כ-18 מיליון שקל. הכסף שיגויס ייאפשר לחזק את מבנה ההון של החברה.

בחברה נערכים כעת להתקדמות בניסויים הקליניים בשני המוצרים המובילים. בשלב זה לא ברור האם החברה תבחר למסחר את אחד המוצרים או ללכת לניסוי קליני שלב 3 באופן עצמאי.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה