אקסלנס נכנס לתחום יעוץ המשכנתאות: "השוק גדל ב-50% בשנתיים"

בית ההשקעות הודיע היום כי יציע פעילות של שירותי ניהול וייעוץ משכנתא ללקוחות פרטיים וימכור ביטוחי חיים ומבנה
 | 
נדל"ן
בית ההשקעות אקסלנס נשואה ({אקסלנס השקעות}) מצטרף לשוק הצפוף של חברות יעוץ המשכנתאות - בית ההשקעות הודיע היום (ב') כי יציע שירותי ניהול וייעוץ משכנתא ללקוחות פרטיים וביטוח חיים ומבנה באמצעות סוכנות הביטוח שלו.

לפי אקסלנס, שוק יעוץ המשכנתאות מקיף היום רק כ 10% מלוקחי המשכנתא החדשה ובעל פוטנציאל צמיחה גבוה הן בקרב לוקחי משכנתא חדשים והן בשוק מחזורי המשכנתא. לדבריהם, באירופה וצפון אמריקה 25%-65% מנוטלי המשכנתאות עושים שימוש בייעוץ חיצוני.

עוד טוענים באקסלנס, בסקר שנערך בקרב לקוחות של שירותי יעוץ משכנתאות עולה כי קיים חוסר שביעות רצון מרמת השירות בתחום - 55% לא ימליצו על לקיחת שירות שכזה שכן לתפיסת הלקוחות התמורה למחיר אינה מוצדקת.

עוזי דנינו, מנכ"ל אקסלנס נשואה אמר: "אקסלנס עוסקת בתחום הפיננסים על שלל רבדיו ומוצריו. סל המוצרים הכולל בתחום הפיננסים מכיל גם ייעוץ משכנתאות. שוק המשכנתאות נמצא בצמיחה מתמשכת ועקבית. מדובר בשוק של כ-80 אלף נוטלי משכנתאות חדשות מידי שנה וכ-1.2 מיליון משכנתאות קיימות. שוק יעוץ המשכנתאות גדל בכ-50% בשנתיים האחרונות. בית ההשקעות בחן את התחום במשך תקופה ארוכה וביצע מספר מחקרים וסקרי שוק בהם עולה כי ישנו צורך מובהק בנוכחות של שחקן גדול אשר פועל בשוק הפיננסי תחת הגדרות הרגולטור, מסוגל להעמיד ללקוחותיו הן תמיכה וידע משמעותיים בתהליך והן פתרונות ומוצרים נרחבים בתחום."


תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה