גיוס שיא של 225 מיליון דולר בכנס השנתי של הבונדס במיאמי

שטייניץ הכריז על 2012 כשנת ההשקעות בישראל: "הסכמתי עם ראשי הארגון כי מעתה לא יתמקד רק ברכישת אגרות חוב של ממשלת ישראל, אלא גם בגיוס משקיעים לכלכלת ישראל"
|
יובל שטייניץ (צלם: רמי חכם)
מדינת ישראל הצליחה לגייס אמש בכנס השנתי של אירגון הבונדס במיאמי סכום שיא של 225 מיליון דולר. שר האוצר, ד"ר יובל שטייניץ היה אורח הכבוד בכנס ששבר את שיא כל הזמנים בתרומות למדינת ישראל. בכל שנת 2011 גייס הבונדס כ-1.1 מיליארד דולר

נראה כי התחממותה של מערכת הבחירות בארה"ב והחשיבות שמייחסים המועמדים הרפובליקנים לקול היהודי בארה"ב מחמם את ליבם וכיסם של התורמים הפרו יהודיים. נציין כי לאחר שאתמול הסתיימו הבחירות המוקדמות במדינת דרום קרוליינה בניצחונו של גינגריץ' על רומני, יגיעו השבוע הפריימריס לפלורידה והבחירות המקדימות יערכו בה ב-31 בינואר.

שטייניץ, אשר נשא דברים בכנס הכריז על שנת 2012 כשנת ההשקעות בישראל: "אני קורא לכם יהודי ארצות הברית, להשקיע בישראל.
הסכמתי עם ראשי הארגון כי מעתה לא יתמקד רק ברכישת אגרות חוב של ממשלת ישראל, אלא גם בגיוס משקיעים לכלכלת ישראל. אני מבקש לרתום את מערכת הקשרים המסועפת שלכם, בכדי לשמור ולהמשיך על רמת השקעות גבוהה בכלכלת ישראל, מה שיאפשר לנו לשמור על רמת צמיחה גבוהה ואבטלה נמוכה״.

שטייניץ ציין עוד בנאומו כי בשנת 2012 משרד האוצר מתכוון לפעול במאמץ משותף עם ארגון הבונדס לחשיפתם של עוד משקיעים פוטנציאלים לאטרקטיביות של המשק בישראל.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות