המוצר לבדיקות שינה ביתיות של ווידמד יעיל כמו במעבדות שינה

ווידמד פועלת בתחום ניטור הפרעות שינה באמצעות שלושה קווי מוצרים. הניסוי של ווידמד שנערך ב-135 חולים הראה שהבדיקה הביתית משיגה ב-90% מהמקרים תוצאות זהות לאלו של מעבדות שינה
 |  (2)
אניה אלדן
חברת {ווידמד} הפועלת בתחום ניטור הפרעות השינה מספקת היום חדשות מעודדות עבור המשקיעים אודות המוצר שפיתחה ומיועד לבצע בדיקות שינה ביתיות. ווידמד מעדכנת כי ניסוי קליני שבוצע על ידה הצביע על כך שהמוצר הביתי מצליח להציג ב-90% מהמקרים תוצאות אשר דומות לאלו שמתקבלות במעבדות שינה.

ווידמד המנוהלת על ידי אניה אלדן פועלת בשלושה קווי מוצרים אשר קיבלו אישור FDA: מוצר למעבדות שינה, מוצר לבתי חולים הפועלים בתחום הקרדיולוגיה ומוצר לבדיקות שינה ביתיות. המוצר השלישי אשר נקרא Morpheus Ox קיבל את אישור ה-FDA לפני כמעט שנה והחברה החלה בשיווקו במהלך הרבעון הראשון של השנה.

הניסוי שנערך על ידי ווידמד כלל 135 מטופלים אשר הופנו לבדיקת שינה במעבדה. המטופלים סבלו מרמות שונות של הפרעות נשימה. הניסוי הראה ששימוש במכשיר החברה הביתי הצביע על התאמה של 90% בהשוואה לאלו שנתקבלו במעבדות השינה, אך המוצר של ווידמד פשוט יותר ונוח יותר עבור המשתמש.

דום נשימה בשינה מאובחן במעבדות שינה על ידי שימוש במספר חיישנים המחוברים לגוף המטופל. המוצר של ווידמד כולל חיישן בודד המחובר לאצבע ומקליט את האותות של המטופל. באמצעות האלגוריתם של ווידמד ניתן לאבחן את אותן הפרעות נשימה במהלך השינה.
תגובות לכתבה(2):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  איתמר המובילה בתחום השינה בעולם
  אנונימי 03/06/2012 11:53
  הגב לתגובה זו
  0 0
  מוכרת ב 60 מיליון שח בשנה , ווידמד תרכש עי איתמר !!!
  סגור
 • 1.
  נשמע כמו מוצר מצויין וחברה מאד זולה
  משקיע 03/06/2012 10:52
  הגב לתגובה זו
  0 0
  נסחרת בחצי מחיר של שלד בורסאי.לא ממליץ.
  סגור