לאחר כיל: הבורסה משיקה ביום חמישי אופציות על מניות לאומי ופועלים

בחודש הבא יושקו אופציות על טבע. הבורסה מינתה את כלל פיננסים נגזרים וטריידומטיקס, לפעול כעושות שוק באופציות על לאומי ופועלים
|
לאחר כיל: הבורסה משיקה ביום חמישי אופציות על מניות לאומי ופועלים

כחודש לאחר שהבורסה השיקה את האופציות על מניית כיל יושקו ביום חמישי הקרוב אופציות על מניות לאומי ופועלים. ובחודש הבא יושקו גם האופציות על מניית טבע. נציין כי עד כה מחזורי המסחר באופציות על כיל הם נמוכים יחסית ומסתכמים בקרוב ל-150 אלף שקל מידי יום בממוצע.

נזכיר כי המאפיינים העיקריים של האופציות החדשות על מניות דומים לאלו של האופציות הנסחרות על מדד ת"א -25: אופציות אירופאיות, בסליקה כספית, שתפקענה ביום בו פוקעות האופציות על המדד.

מכפיל נכס הבסיס הוא 1,000 מניות, ויונפקו בשלב הראשון אופציות לחודש, חודשים, שלושה חודשים ושישה חודשים. מגבלת פוזיציות פתוחות תהיה 12 אלף ולא תהיה מגבלת תנועה יומית.

הבורסה מינתה את כלל פיננסים נגזרים וטריידומטיקס, לפעול כעושות שוק באופציות על לאומי ופועלים. שתי החברות הן עושות השוק גם באופציות על כיל. הן יתוגמלו בהחזר עמלות המסחר והסליקה בגין עסקות שיבצעו. עושי השוק שהבורסה מינתה התחייבו להגיש במהלך המסחר פקודות קנייה ומכירה, בסדרות, בכמויות ובמרווחים כפי שקבע הבורסה, וזאת למשך שנה לפחות.

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות