טליט זכתה זכתה בפרויקט בהולנד - בהיקף 30 מיליון דולר

תספק מודולי CDMA 450 מגהרץ ליצרן מוני חשמל מוביל בעולם עבור פרויקט רשת חשמל חכמה בהולנד
 | 
האינטרנט של הדברים
טליט (Telit Communications PLC), חברה ישראלית בתחום האינטרנט של הדברים (IoT) הודיעה היום כי זכתה בחוזה המוערך ב-30 מיליון דולר לאספקת מודולי CDMA 450 מגהרץ ליצרן מוני חשמל מוביל בעולם עבור פרויקט רשת חשמל חכמה בהולנד.
מודולי ה-IoT של טליט משמשים כליבות בדור החדש של מוני החשמל החכמים אשר חברות חשמל בהולנד יפרסו ברחבי המדינה במהלך חמש שנים החל מ-2016, כאשר רוב המונים יסופקו בשנים הראשונות. האינטרנט של הדברים (IoT) מאפשר לחברות חשמל לאזן טוב יותר בין הביקוש וההיצע של החשמל בעתות של צריכת שפל ושיא ובסופו של דבר להפחית את הצריכה הכוללת ולהקטין את חשבונות החשמל של הצרכנים.
ביזפורטל מגייסת כתבי שוק הון ביזפורטל מגייסת כתבי שוק הון
המודול המוקשח CE910-SL הינו בעל ערוץ אחד ונועד במיוחד ליישומים בתחומים שיש בהם כיסוי CDMA450 של מפעיל נייד מסחרי או במקומות שבהם ניתן לפתח כיסוי כזה באמצעות רשת פרטית של חברת החשמל, ארגוני מענה לשעת חירום וגופים ממשלתיים וקבוצות פרטיות דומים.
טליט השיקה את CE910-SL מוקדם יותר השנה, במקביל לפתיחת השוק שנוצר בעקבות הענקת טווח תדרי 450 מגהרץ על-ידי כמה ממשלות באירופה. בכך טליט הינה הראשונה בשוק לפרויקטים רחבי היקף כגון זה העומד להתבצע בהולנד.
ה-CE910-SL מספק ביצועים מסוימים גם בתוך בניינים, עובדה ההופכת אותו לפתרון אידיאלי למוני חשמל חכמים אשר לעתים קרובות מותקנים בעומק של בנייני מגורים או מרכזים מסחריים. טליט פועלת בתחום ה-CDMA מאז 2006 ומציעה את קו המוצרים הרחב ביותר בתעשייה לתחום זה.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה