רגע לפני הבחירות: הקבינט ביפן אישר אסטרטגית צמיחה שתעזור לכלכלה

אסטרטגיית הצמיחה היא חלק מתוכניתו הכלכלית של אבה שכוללת הקלה משמעותית במדיניות המוניטרית והגדלה של הוצאות הממשלה. החלק השני של התוכנית יבוצע בסתיו
 | 
שינזו אבה, ראש ממשלת יפן
הממשלה היפנית עושה צעדים לשיפור הכלכלה. הקבינט במדינה אישר היום (שישי) מספר צעדים שנועדו להגדיל את הצמיחה הכלכלית של המדינה. בנוסף, הבטיח ראש הממשלה היפני שינזו אבה לנקוט צעדים נוספים לאחר הבחירות לבית העליון של הפרלמנט שייערכו בחודש הבא.

אסטרטגיית הצמיחה היא חלק מתוכניתו הכלכלית של אבה שכוללת הקלה משמעותית במדיניות המוניטרית והגדלה של הוצאות הממשלה. הצעדים המתוכננים כוללים יצירת אזורי כלכלה מיוחדים, תמריצים לעידוד ההשקעות הפרטיות, ההשתתפות של נשים בכוח העבודה והפחתת הרגולציה בכמה מגזרים.

על הצעדים המתוכננים דובר לפני אישורם היום ומה שגרם לחשש אצל המשקיעים היפנים בשבוע האחרון הוא היעדר צעדים כמו הורדת מס החברות ומודרניזציה בשוקי העבודה והחקלאות. בתגובה, הממשלה הוסיפה היום הצעה להענקת הקלות מס לחברות שמשקיעות בציוד ובמתקנים.

"אסטרטגית הצמיחה שעליה הוחלט היום תהיה נקודת ההתחלה", אמר ראש הממשלה היפני בנאום מוקלט. "אני אבטיח יציבות פוליטית ובסתיו אשיק את הסיבוב השני של אסטרטגיית הצמיחה".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה