על מה ידברו הגופים המוסדיים הגדולים בישראל בוועידת ת"א?

אריק שניידרמן, התובע הכללי של מדינת ניו-יורק, יהיה הנואם המרכזי בוועידת תל אביב להשקעה מוסדית בה צפויים להשתתף מאות בכירים בגופים המוסדיים
 | 
(קרדיט: Getty images Israel)
אריק שניידרמן, התובע הכללי של מדינת ניו-יורק, שרק לאחרונה אמר לא להסדר הפשרה עם הבנקים בוול סטריט מגיע בקרוב לישראל ויהיה הנואם הראשי בוועידת תל אביב להשקעה מוסדית אותה עורכת חברת די.סי פייננס ב-12 במארס.

בוועידה המתקיימת על רקע אתגרים קשים העומדים בפני עולם ההשקעות הישראלי והעולמי מר שנידמן ינתח את הגורמים שהביאו למשבר הנוכחי ואת חלקם של הבנקים האמריקניים.

"סוגיה מרכזית שתעלה לדיון היא המצב המקרו כלכלי בעולם ובישראל", אמר דני חרד, מנכ"ל די.סי פייננס. השנה הוועידה תתמקד במצב המורכב מבית ומחוץ. "הכלכלות האירופאיות במצב הקשה מזה עשורים רבים, הכלכלה האמריקנית במיתון מתמשך ואי הוודאות גדלה. בבית, מהפכה חברתית עשויה לשנות חלק מהכללים, המוסדיים נדרשים להתערב ולהגן על כספם נוכח ה'תספורות' המתרבות בישראל, קפאון בשוק ההנפקות והאטה ממשית בכלכלה. זאת לצד אי יציבות במזרח התיכון וחששות ממלחמה, מאיימים על המשך יציבות הכלכלה המקומית וההשקעות בה", הדגיש חרד.

בועידה צפויים להשתתף מאות חברי ועדות השקעה ומנהלי השקעה של קופות הגמל, ההשתלמות והפנסיה לצד מנהלי של הבנקים וחברות הביטוח, משקיעים פרטיים וסמנכ"לי כספים של חברות בינוניות ומעלה.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה