אקסלנס בהמלצה על סלקום ופרטנר: "יחס סיכוי-סיכון אטרקטיבי"

בבית ההשקעות מתייחסים גם לחדירתה של פרטנר לתחום ה-TV: "הכניסה לתחום מהווה אתגר פיננסי לא קל"
 | 
איציק בנבנישתי מנכ''ל פרטנר, צילום: יח"צ
חברת התקשורת פרטנר השיקה אתמול לראשונה את חבילת ה-TV שתציע ללקוחות מגוון ערוצי תוכן במחיר שובר שוק - 69 שקל בלבד לחבילה הבסיסית. נראה כי התחרות בתחום עולה מדרגה והשאלה הגדולה היא - ידה של מי תהיה על העליונה?
לכך מתייחס רוני בירון, אנליסט בכיר באקסלנס ברוקראז', בסקירה שמוציא היום (ד') בנוגע לחשיפת שירות הטלוויזיה של חברת פרטנר ('Partner TV'): "שירות הטלוויזיה של פרטנר משקף להערכתנו נקודת ציון נוספת בהפיכתו של שוק הטלוויזיה הישראלי משוק של שני שחקנים לשוק עם מגוון אלטרנטיבות ומחירים, וצפוי להאיץ את התחרות על מחיר ונתח שוק. במיוחד, אנו רואים פלטפורמות מבוססי אינטרנט כגורם משנה כללי משחק הכולל את שירותי ה- OTT של סלקום ופרטנר לצד Chord cutters, Netflix, Amazon TV ועוד".
"הזמינות של מסכים חכמים וסטרימרים כמו גם הרחבת השוק הסיטונאי לעבר תשתית הוט ושירותי טלפוניה, צפויים, להערכתנו, להקל על מעבר מנויים ומעמידים את יס והוט במקום פגיע. מבחינת חברות בסלולר, הכניסה לתחום הטלוויזיה מהווה אתגר פיננסי לא קל ומגיעה, להערכתנו, ממניעים רחבים יותר".
"סלקום אשר נכנסה לתחום מוקדם יחסית תגיע לאיזון לקראת סוף השנה אולם קצב הצמיחה העתידי והמעבר לרווחיות משמעותית עשוי להתעכב כתוצאה מכניסת פרטנר. מבחינת פרטנר, הדרך לאיזון ורווח צפויה להיות מאתגרת אף יותר מכיוון שהיא נכנסת לשוק תחרותי יותר עם עלויות תוכן גבוהות יותר. מבחינה אסטרטגית, השקת הטלוויזיה של פרטנר מהווה להערכתנו חלק מתוכנית רחבה יותר בתחום הקווי הכוללת מעבר הדרגתי לתשתית עצמאית".
"אנו מעריכים כי המחזוריות בתחום הסלולר תהווה את הנדבך העיקרי בתמחור של סלקום ופרטנר ושומרים על המלצת קניה על סלקום עם מחיר יעד של 41 שקל (אפסייד של כ-27%), והמלצת קניה על פרטנר במחיר יעד של 25 שקל (אפסייד של כ-37%). רווחיות החברות מגיעה לתחתית ורואים ברמות הנוכחיות מכפילי רווח נוחים ויחס סיכוי-סיכון אטרקטיבי". בירון מתייחס גם לחברת בזק ואומר כי "למרות הירידה במחיר המניה של בזק, אנו נותרים בשלב זה בהמלצה ניטרלית כתוצאה מהשחיקה ברווחיות, אי הודאות הרגולטורית, והשפעת החקירה המעיבים על הצעת הערך של החברה".
מאז תחילת השנה הנוכחית רשמה פרטנר +1.93% פרטנר 1,480 +1.93% פרטנר בסיס:1,452 פתיחה:1,466 גבוה:1,523 נמוך:1,459 תמורה:2,128,687 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: תשואה שלילית קלה של כ-1% לשווי שוק של כ-3.1 מיליארד שקל. מנגד, סלקום -3.1% סלקום 837.9 -3.1% סלקום בסיס:864.7 פתיחה:874.2 גבוה:881.9 נמוך:826 תמורה:1,906,261 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: עלתה בשיעור של כ-3% מתחילת השנה ונסחרת כיום לפי שווי של 3.2 מיליארד שקל.
תנועת מניית פרטנר מתחילת השנה:
תנועת מניית סלקום מתחילת השנה:
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה