ווידמד שרפה 700 אלף שקל בלבד ב-Q4; "מתכננים חדירה להודו"

ווידמד הפועלת בתחום השינה סגרה את שנת 2011 עם הכנסות של 3.5 מיליון שקל והפסד של 3.5 מיליון שקל. בחברה מצפים להגדיל את המכירות באמצעות ההסכם עם GE
|
(1)
אניה אלדן
חברת {ווידמד} הפועלת בתחום הפרעות השינה פרסמה היום את תוצאותיה הכספיות לרבעון הרביעי של השנה ולשנת 2011 כולה. תוצאות הרבעון הרביעי מצביעות על צמצום ההפסדים לצד יציבות בהכנסות.

ווידמד המנוהלת על ידי אניה אלדן פועלת בתחום מוצרי השינה. לחברה שלושה קווי מוצרים: הראשון למעבדות שינה, השני לשילוב בתוך בתי חולים באמצעות שיתוף פעולה עם הענקית GE והשלישי לתחום בדיקות השינה הביתיות. שלושת מוצרי החברה מאושרים לשיווק על ידי מינהל המזון והתרופות האמריקני (FDA).

את שנת 2011 סגרה ווידמד עם מכירות של 3.5 מיליון שקל. בשנה החולפת באו לידי ביטוי מכירות משני קווי מוצרים בלבד - המוצר למעבדות שינה אשר ייצר לחברה הכנסות שוטפות. כמו כן, בשנה החולפת מכירות החברה למוצר של הבתי חולים החלו לצבור תאוצה. למרות זאת, בשנה החולפת הפסידה ווידמד 3.5 מיליון שקל.

הנתון המעניין שעולה מתוך הדו"חות הוא השיפור שחל בתוצאות הכספיות של החברה ברבעון הרביעי. סך המכירות עמד על 963 אלף שקל. ברבעון זה הצליחה החברה לצמצם את ההפסד שלה ל-685 אלף שקל בלבד.

בשנה הקרובה מתכננת החברה להמשיך ולהגדיל את שיתוף הפעולה שלה עם GE באמצעות מוצר ה-Morpheus Hx. עבור כל מערכת נמכרת מקבלת החברה כ-30,000 דולר. כמו כן, החברה שמה דגש גם על מוצר ה-Morpheus Ox - המוצר לבדיקת הפרעות שינה ביתיות. מוצר זה קיבל לפני כחצי שנה אישור מה-FDA. ווידמד דיווחה על מספר עסקאות למוצר זה אך היקפן הכספי זניח.

נכון לסוף 2011 בקופת המזומנים של החברה ישנם 4.7 מיליון שקל. מניות החברה נסחרות בבורסה לפי שווי של 6.7 מיליון שקל. המשמעות היא שהמשקיעים מייחסים לפעילות של החברה שווי של כ-2 מיליון שקל בלבד.

אניה אלדן, מנכ"ל חברת ווידמד, ציינה "שנת 2011 היתה שנה חשובה לחברה, בה השגנו אבני דרך מהותיות. לאחר שקיבלנו את אישור ה-FDA למערכת לביצוע בדיקות שינה ביתיות, גייסנו מנהל מכירות שאמון על התחלת השיווק המסחרי של המערכת. כמו כן, ביססנו נציגות מקומית בהודו ואנו מתכננים חדירה מסחרית למדינה".
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  למי יש את האינטרס להוריד אותה על הברכיים ?
  אנליסט צמרת 27/03/2012 09:40
  הגב לתגובה זו
  0 0
  פשוט מדהים איזה ירידות במחזורים מצחיקים יש שם.
  סגור
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות