הריבית האפסית לא הפריעה: ג'י.פי מורגן עקף התחזיות - וולס פארגו אכזב

ג'י.פי מורגן עקף תחזית הרווח וההכנסות, וולס פארגו פיספס תחזית ההכנסות אך עמד בציפיות הרווח
 | 
ג'י פי מורגן, צילום: Getty images Israel
דחיפה אופטימית לעונת הדו"חות בארה"ב: וולס פארגו וג'י.פי מורגן פרסמו את תוצאות הרבעון השני של השנה מהן עולה כי בנק ההשקעות עקף התחזיות בעוד הבנק למשכנתאות אכזב. בהתאם לתוצאות מניית ג'י.פי מורגן עולה ביותר מ-1% ומניית וולס פארגו מאבדת 1% בשלב טרום הפתיחה בוול סטריט.
נראה כי שעור הריבית האפסי בארה"ב לא פגע בתוצאות של בנק ההשקעות {ג'י.פי מורגן}, הבנק הגדול ביותר במונחי נכסים, שעקף את תחזיות האנליסטים לרבעון השני גם ברווח וגם בהכנסות. בנק ההשקעות סיים את הרבעון השני עם הכנסות של 24.53 מיליארד דולר, לעומת 25.34 מיליארד דולר בתקופה המקבילה אשתקד. מדובר בירידה בהכנסות לעומת התקופה המקבילה אשתקד אך עדיין מעל התחזיות של האנליסטים שצפו הכנסות של 24.4 מיליארד דולר. 
הרווח למניה הסתכם ב-6.26 מיליארד דולר, או 1.54 דולרים למניה, לעומת רווח של 5.98 מיליארד דולר, או 1.46 דולרים למניה ברבעון המקביל אשתקד. צפי האנליסטים היה לרווח של 1.44 דולרים למניה.
במהלך הרבעון השני מניית ג'י.פי מורגן נגעה בשיא כל הזמנים - 69.75 דולרים - ועלתה ב-8.8% מתחילת השנה. בכך עקפה המניה את מדד KBW של הבנקים שהציג עלייה של 4.6% בלבד באותה תקופה.
וולס פארגו, בנק המשכנתאות הגדול בארה"ב, פרסם גם הוא את התוצאות הכספיות לרבעון השני מהן עולה כי הבנק פיספס את תחזית הכנסות אך עמד בתחזיות הרווח. 
ההכנסות של בנק המשכנתאות הסתכמו ב-21.3 מיליארד דולר, לעומת הכנסות של 21.1 מיליארד דולר בתקופה המקבילה אשתקד. הרווח ירד ל-5.36 מיליארד דולר, או 103 דולרים למניה - בהתאם לתחזיות האנליסטים - לעומת רווח של 5.42 מיליארד דולר בתקופה המקבילה אשתקד.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה